Slavná éra kliniky "Cunningham Hall", kdysi proslulého ústavu pro duševně choré, je u konce. Nadbytek pacientů a nedostatek financí proměnily váženou instituci v zanedbaný páchnoucí blázinec. Prach v zatuchlých nemocničních chodbách rozvíří příchod nesmělého studenta medicíny Clarka (Joshua Leonard). Krátce po jeho nástupu jsou brutálně zavražděni lékař a vrchní sestra. Mezi pacienty se množí záchvaty zuřivého šílenství. Clarka pronásledují příšerné vidiny. Zdá se, že jediným člověkem, který má klíč k tajemství kliniky, je Ben, zaživa pohřbený v podzemí ústavu, v "díře" mezi beznadějnými případy... (Magic Box)

Desperado

Neočakával som od tohto hororíku nič extra, preto ho až tak nezatracujem. Nefungujúcich hercov, klišé príbeh, slabunký scenár relatívne vyváži hustá atmosféra, depresívne prostredie blázinca, záver (ten môže byť aj mínusom) a zopár nechutných, ale pre mňa šťavnatých zvrhlostí. ()

stration

Nebylo to až zas tak špatný. Jistě, všechno jsem už viděl nesčetněkrát a mnohdy líp jinde, ale i tak se to dalo velice pěkně vydržet. Atmosféra přijatelná, herci ne úplně na zabití a pokus o šokující závěr. Do měsíce na to zapomenu, ale ten měsíc si budu myslet, že to nebyl vyloženě zabitý čas. Že, Bene? ()

AlistairMir

Šílenství má prý mnoho podob a Clarkovi začíná solidně šibat a měl by prášky na uklidnění zobat jak lentilky. Jinak kam tenhle dacan přijde tam je hnedka malér, jeho bych teda za kolegu v práci nechtěl. Film se snaží působit tajemně, ale ruku na srdce...komu to nebylo jasné tak za půl hodinky? No? Takže překvápko se nekonalo, moc to nestraší, ale dobře to odsýpá takže suma sumárum čistej průměr. ()

Martin741

Priserne podpriemerny horor, ktory nielen z nema strhujucejsie tempo, ale don´konca komplet v kinach zhorel. Joshua Leonard /Blair Witch/ nevie hrat, strasidelnej atmosfery takmer niet a rozuzlenie je naprosto priserne. radim obist toto velkym oblukom : 10 % ()

cariada

Mladý medik nastupuje do blázince né zrovna dobré pověsti. A hned po jeho příchodu začínají umírat pacienti i personál. Jenže kdo to dělá? Všichni jsou podezřelý a nák divný. Medik se snaží, ale... Krásná ponurá atmosféra a celkem slušná pointa. Těžko říct kdo je větší cvok..... ()

Mefistofelle

Tohle rozhodně není tak špatné, jak jsem se původně obávala. Jako horor z blázince to po většinu stopáže funguje docela dobře. Velkým plusem je prostředí, ta budova a její interiéry opravdu místy působila silně znepokojivě a jeji osazenstvo z řad bláznů nevyzpytatelně. Atmosféra by tu tudíž byla, ale co hlavní postavy? Ty jsou bohužel tak trochu kámen úrazu, protože působí poněkud ploše a černobíle (zlá vrchní sestra/hodný student medicíny). Závěrečná pointa mi zase přišla taková zbrklá a jakoby narychlo slátaná. Šlo by to určitě mnohem lépe, potenciál zde na to byl. Celkově bych to zhodnotila tak, že nelituju, že jsem to viděla, ale nedá se říct, že by to byl film, který bych doporučovala přátelům. ()

Flaxik

Solidní chaos a herec, ke kterému chovám antipatie už od té doby, co ho parta idiotů hledala v lese, kde by nezabloudil ani hluchoslepý chovanec Bohnické léčebny. Naštěstí ostatní postavičky byly snesitelné a chvílemi se podařilo uplácat blázincovou atmosféru tak krásně, že mně samotnému z toho začínalo malinko hrabat. Závěrečné chaotické a ne moc uvěřitelné vysvětlení ubralo plyn mé myši, když jsem klikal na hodnocení. Venkoncem průměr, který ale určitě stojí za zhlédnutí. ()

KatanaCZ

Tak na tohle se vyplatilo podívat, podle komentářů jsem čekal opravdový brak, který poslouží jen pro spláchnutí noční nudy, ale hle, vyklubal se z toho poměrně slušný "horor". Začátek je velice atmosferický, slušná práce kamery dohromady s prostředím naplí člověka jistou dávkou tajemnosti a pak už jen čekáte co se bude dít dál. Postupem času na atmosféře ještě přidá tajemný cizinec z cely číslo 44, který budí opravdu mrazivý pocit. Následuje několik vražd, monologů atd. a je zde závěr, který celý dojem z filmu naprosto zhatí...trapné. Nicméně kvůli závěru netřeba shazovat celý film, takže dávám zlatý střed. ()

Bobik9

Tu třetí hvězdu vyhrál až ten závěr. Celou dobu nevíte o co jde, ale víceméně vás to ani moc nezajímá. Začátek vypadal velmi slušně, ale postupně se to propadalo do totálního stereotypu bez lekaček. Film také trpí na žalostně špatné herecké obsazení, nicméně ho zase docela vyzdvihuje slušná atmosféra okolí, ve kterém se odehrává a tématická hudba. ()

Jello Biafra odpad!

Stratených 91 minút života. Slátanina bez nápadov a atmosféry vrší samoúčelne scény až nakoniec doskáče k stupídnej pointe. Ešte k tomu amatérskí herci. Skrátka béčko jak hrom.................a hlavne neskutočná sračka. ()

Anticque

Nebyl bych to já, kdybych neměl nějakou připomínku, ale kdyby se film trochu poupravil a udělali se v některých nudnějších pasážích, kterých je ve filmu až moc, nějaké změny by z Madhousu byl výborný film. Ale to se nestalo, film má slušný psycho začátek, který je tvořen z mnoha snímků z psychiatrické léčebny, poté se snaží zaujmout dějem z kliniky, tak jsem pomalu čekal co se stane, ale děj stále né a né pokračovat, stále zde byly pouze pohledy do kliniky, na pacienty, na to jak to zde vypadá, na problémy pacientů a to stále omýlalo asi hodinu, než se zde stala vůbec nějaká vražda, to zase dodalo na film lepší pohled, poté se film vrátil k původnímu až nudnému ději. Takže když to shrnu dohromady, tak film má 90 minut, z toho 80 minut je nudný děj z prostor psychiatrické kliniky, a těch 10 minut byly asi 3 vraždy a pak krátký konec. Nevím co autoři zamýšleli, ale dá se to udělat lépe. Takže je z mých slov patrné, že jsem lehce zklamán. ()

sedm.1

Docela odsejpající podívaná,zajímavě natočená,ovšem dějově skrz naskrz průměrná šeď.Řekl bych takové lepší béčko,z daného prostředí se dá vytřískat mnohem lepší a napínavější atmosféra,nicméně právě na ní je film postaven.Rozuzlení je sice překvapivé,nikoliv šokující a dost nesympatická ústřední postava(Joshua Leonard) filmu taky zrovna nepřidá.Přes zajímavý nápad škoda nevyužitého prostředí. ()

Lukoboss

Ničím zvláštní ani originální film stojící na pomezí hororu a thrilleru. Bohužel ani jedna z částí není dotažená do nějaké kloudné kvality, takže film kulhá a kulhá. Ano, chvílema člověk má pocit strachu, ale někdy se skoro musí chytat za hlavu kvůli všemožným klišé. K tomu je hlavní hrdina vcelku nesympatickej, takže není co řešit a snažit se hledat bodíky navíc. ()

netahlo

Hodne slusne natocene becko z vdecneho prostredi a feelingem 80.let. Velka skoda, ze do hlavni role nebyl vybran nejaky skutecny herec misto pana Leonarda. Jinak ale nemam vetsich namitek. ()

Luciášek

Přiznám se-čekala jsem to horší.Tohle je ještě slušný horor ikdyž v něm samozřejmě nechybí klišé, ale tomu už se dnes dokáže vyhnout jen opravdový mistr. ()