Spolu & Hladoví

Kokořínsko (E03)

(epizóda)
  • Fínsko Kokořínsko
Česko, 2022, 27 min

Lukáš Hejlík (sprievodca), Klára Hejlíková (sprievodca)

Kokořínsko Lukáš s Klárou absolvují na kole a pěšky. Vylezou na pískovcové skály i na hrad a dopřávají si poctivé jídlo z pivovarů a tradičních hospod. Narážejí na podniky, místa a instituce staré stovky let, a tak se hodně baví o tradicích. (HBO Max)

Axident

Budu se opakovat a budu dále v opozici. Shodnu se s kritiky, že Hejlík není zrovna typ, co si zamilujete a působil by superautenticky, ale celkově mě formát, jakkoliv nijak originální, velmi baví a naopak vyhovuje, že gastro zabírá jen část. ()

Razzor_82

"Hranice mezi trapností a super trapností je tenká." Z nudy jsem dal šanci třetímu dílu. Pokračujeme v zajeté zábavě. Otec influencer plácá trapné kecy a znechucená dcera se tváří naprosto tupě. "Klári, co máš ráda....- Já nevím." Záběrů na jídlo je zase jako šafránu. Tahle cestopisná marnost se už asi nikam neposune. 2/10 ()

chrispe

Na Kokořínsku jsem nikdy nebyla, ale jela bych tam hned. I přesto, že teď ta osobní linka byla smutněji zabarvená, atmosféra Kokořínska mi přišla úžasná a to tento díl trošku vyzdvihlo nad předchozí dva. ()