Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

Recenzie používateľa VeeDee k tomuto seriálu (2)

Srdcerváči (2022)

Já vlastně ani nejsem cílovka pro teenage gay seriál (ehm, mám muže, děti a bude mi za rok 40 - fuj to je číslo), ale Srdcerváči mě nějak vzali za srdce. A tuším, že za to může hlavně Kit Connor (Nick), protože to zahrál opravdu uvěřitelně. Až tak, že jsem se do něj málem zamilovala. A k tomu ta krásná britská angličtina. Milý, až roztomilý seriál, ze života a ne tak plytký, jako bývá US produkce. Bodlo to jako oddechovka i pro unavenou mámu. :-) ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá série šla o hvězdu dolů. Bylo to víc pro teenagery a jakoby všichni byli najednou gay/bi/queer/asexual... dokonce i učitelé. A vešly se tam dle regulí samozřejmě všechny národnosti světa. Nejsem vůbec proti jiným rasám, ale tohle naplňování norem mě tak trochu děsí. Jinak samozřejmě moc milý seriál. Už jsem u něj ale neměla husinu jako při první sérii. Chvílemi to bylo i na můj vkus až moc sladké... ale tak pohádka, no. ;-) ()