Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

Recenzie používateľa Joe16210 k tomuto seriálu (3)

Srdcerváči (2022)

Srdcerváči jsou velkou srdcovou záležitostí jak v seriálové podobě, tak i v podobě původní komiksové. Začínající láska mezi dvěma kluky na střední škole v Anglii, skvělé a neokoukané obsazení je asi jedna z věcí, které si zaslouží největší pochvalu. Je to celé roztomilé a nejradši byste chtěli koukat dokola. A to je naprosto v pořádku. Více takových seriálů, prosím. ()

Série 1 (2022) (S01)

Já tak trochu přemýšlím, jak zformulovat myšlenky, ale myslím si, že jsem ještě neviděl nějakou adaptaci, která by byla tak blízká své předloze, jako právě Srdcerváči. Ano, vím, že oproti komiksu byla přidána jedna postava a druhá byla vyměněná za novou, ale jsou to detaily. Je to prostě nádherný, asi nevím, jak líp to popsat. Neztrácí to ani v seriálové verzi nic z kouzla, které má komiksová podoba. Doporučuji obě. A těším se na další série. ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá série se od první trochu posouvá dál a řeší závažnější témata, což si myslím bude ještě víc vyeskalované ve třetí sérii, pokud bude odpovídat čtvrtému komiksu. I tak to ale zůstává krásnou milou záležitostí o mladé lásce, které se nedá říct ne. Je to prostě skvělá oddechovka. ()