Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí. (Netflix)

ir.hools

Půjdu úplně proti proudu, ale mě to bavilo. Těšila jsem se na každý díl...logika tam občas chyběla, přiznávám, ale mělo to drive a plno zvratů. Konec dost otevřený...chystá se ještě další série? Jestli ne, tak tomu nerozumím :D  ale určitě nelituju času u toho stráveného, bavila jsem se. ()

flyer.nick

Mysleli to dobře, ale dopadlo to jako vždy. Snaha o budování atmosféry a tajemna v ráji se totálně nepovedla. Občas někoho bezmyšlenovitě zabít nebo někomu říct že umře, většinou na konci dílu abyste se těšili na další, nestačí. Po první řadě, ano, opravdu jsem ji vydržel celou, utahaná nuda plná nelogických kiksů, chyb a nesmyslného chování postav, která se jen snaží tvářit jako vábnička na další sérii, ale opravdu ji po tomhle někdo chce vidět? Španělé, co se napětí a mystiky týče, mají rozhodně na víc. ()

LadyLokiLili

Milionkrát zpracovaný námět o záhadném ostrově. Nic extra zajímavého to nebylo. Zkoukla jsem to za jeden den a to z důvodu, abych zjistila, co z té blbosti vůbec vyleze. Tak vás musím varovat, nevyleze z toho nic, protože k žádnému šokujícímu odhalení nedojde, nedozvíme se, co se vlastně celou dobu dělo -asi příprava na další sérii. Protože otevřený konec mě teda úplně dostal (ne v dobrém slova smyslu). Ztratila jsem celý den, jen abych se nic nedozvěděla.  Ale jestli absurdita byla taktika, jak udržet diváka při sledování, tak se asi povedla. Protože to bylo tak stupidní, že jsem prostě chtěla dokoukat až do konce.  Alespoň za hezký prostředí a snahu dávám 2/5. Podruhý bych si to rozhodně nepustila. A když bych si před tím přečetla nějakou recenzi, tak bych si to taky nepustila a nepřišla bych o 8 hodin života kvůli ničemu. ()

dudel3333

zaujimava zapletka ,plochy dej ,logicke lapsusy.....nehovoriac ze prva sezona vsetko zacala a nepokročila dejovo nikde......otazka znie ked na mna niekto miery jatocnou pištolou (cca 40 kg žena) tak sa necham dobrovolne zabiť,nebudem sa braniť ()

babuška

první série až na tu spoustu buzen a leseb, docela šla, mělo to spád, ve druhý na to téma šílený krávy z ráje dojela, podle španěláků už nikdo s mladých moc hetero nejni, fakt na hovno ()

vimluk_CZ

Zajímavý nápad a i vcelku zajímaví a šikovní herci. Až teda na herečku Africy (Belinda) - ta hrát neumí a nevěřil jsem jí ani nos mezi očima. Příběhově se nejedná o žádnou epickou revoluci, ale svůj účel - pobavit mě 45 minut před spánkem - to splnilo vcelku dobře. Závěr byl jasný tak od třetího dílu, žádné velké překvapení nečekejte. Nelekněte se prvních 5 minut a šíleně špatné kamery (nevím proč to tak bylo, ale poté už je to v cajku.) Průšvih nastává v logice chování veskrze všech postav, vždyť každá druhá věc, kterou tu kdokoliv udělá, nebo řekne, nedává sebemenší smysl. Ach jo! Žádné veledílo to opravdu není. ()

pokyy

Tak to byla slátanina. Tak nelogické a zbytečné scény jsem dlouho neviděl, ještě k tomu uřvaná španělština. Už od třetího dílu člověk ví, jak to asi dopadne. Kdyby se idiot ve třetím díle rozběhl a tu pindu s jateční pistolí strčil do vody, mohlo být vyřešeno, mohl jsem si ušetřit dalších 5 dílů. 1* ()

AlesD

Nepřišlo mi to tak hrozný, jen škoda že některé díly nejsou rozvinutější. Mě španělská tvorba docela baví. Konec trochu očekávaný. ()

Aceboris odpad!

Po šiestej časti si to tento seriál plne zaslúži odpad .  Prvá časť ok beriem , zoznámenie a vysvetlenie ako to celé vzniklo , že zohnali toľko ľudí, že mladí sa chcú zabávať, že život je gombička. V poslednej dobe tu máme nový trend , influencer začína byť v každom takomto titule, prezentácia jeho dôležitosti a jeho followerov. Čo nám ešte priniesla prvá časť , napr. bisexuála a lesby, sektu, ktorej všetkým dokonale prepína, čo nám priniesla druhá časť nič okrem teplošov, čo nám priniesla tretia časť, globálne oteplovanie , uhlíkovú stopu a taketo sprostosti, to ako vážne.  Prezentáciu vegy burgerov mäsožravcom a ich prekvapenie, že waaaw to je lepšie než bravčové mäso.  Aldo mladý chalan čo všetko od začiatku neguje, nespolupracuje, nepripaja sa, pokúsi sa ujsť zakotvenou loďou, na lodi prenocuje, keď sa zobudí na prove lode je mladá žena , ktorá mu rozkaze aby si kľakol, človek by čakal pri takom rebelovi , že odmietne ako všetko predtým, miesto toho si klakne a dievčina ho strelí do hlavy . Štvrtá časť opäť kopec omáčok sekty globálneho otepľovania a samozrejme scéna gayou nesmie chýbať. Okrem totálne sprostého deju , trápnych komentárov. Pretláčanie úplne zvrhlej propagandy v tejto španielskej šračke je asi to najväčšie aké som kedy v seriály videl. Keďže som samotrýzniteľ čakájú ma ešte 2 časti tohoto skovstu, ale v zrýchlenej verzii 1.5 a pretačaním teplošských scén. Už len zo zvedavosti som zvedavý čo tam ešte sa sprostosti pridajú. Radšej sa mali venovať seriálu ako propagande. Španieli, radšej sa venujte natáčaniu hororov, ktoré viete , a na takéto sračky radšej zabudnite.Za mňa 0/10 ()

VeronicaLake

Hodnotené po dvoch sériách: VIEM, prečo som sa na to dívala, o čom to bolo ale rozhodne NEVIEM ani za mak. Ak niekto z Vás vie, pokojne mi napíšte. Alebo kašlite na to, pochybujem, že niekto vie o čom to je a to včetne tvorcov.  Zhrnutie deja je plus mínus, že parta sporo odetých ľudí behá hore dole po ostrove. Niektorí tam byť chcú, iní už menej a niektorí vôbec. Odísť sa ale nedá. Keď nebehajú cvičia tajči, alebo sa zvezú na bugine. V každej epizóde aspoň jeden z party dostane smrteľnú ranu do hlavy, asi aby to bolo dramatické trošku, alebo tak. Neviem. No a keď je drámy už až až, tak osadníci zhodia všetky zvršky a oddávajú sa milostným radovánkam a potom sa všetko opakuje od znovu.  Prečo sa čokoľvek z vyššie uvedeného deje neviem, ak viete, šťastný to VY. Kiež by Netflix miesto 69 takýchto low budget seriálov poriadne zainvestoval do niečoho, čo je vymyslené od začiatku do konca a nedáva sa dokopy na kolene podla toho, či sa odklepne ďalšia séria. A ak sa neodklepne, nevadí, ďalšia low budget zlátanina sa dá urobiť hneď na počkanie.  Nuž ale, prečo by to Netflix robil, keď sa nájde kopu blbcov ako ja, čo čumia 6 hodín na nejaký  Bienvenidos a Edén, len preto, že je tam Begoña Vargas. Hanba mi. ()

VojtaHradec

Eden vás Vítá 1.serie= tento seriál mně bavil hlavně kvůli tomu že to není žádné bezhlavé zabíjení postav ale většinou když se nějak proviní a nebo se organizace Eden cítí v ohrožení není to ani tolik krvavé a má to své napínavé a temné scény které mně vyvádějí z pohody a klidu a to je velmi dobrý pocit při sledování tohoto seriálu. Eden vás Vítá 2.serie= tato řada je velmi dobrá hlavně kvůli tomu že lidé v Edenu jsou ohroženi jak vojáky tak zlou ekologickou sektou a jsou tam dojemné i temné scény. ()

Sylviiik

Poslední dobou mě Netflix fakt štve těmi svými otevřenými projekty. Začne točit seriál, kterému schválně nechá otevřený konec, aby se mohlo točit dál, jenže seriál nemá extra úspěch a tak se natáčení stopne. Vždycky se najdou lidé, kteří jsou nasraní, protože zrovna je seriál baví. Takže výrazně doporučuji všem: než začnete nějaký seriál na netflixu sledovat, vyhledejte si informace o natáčení dalších řad, abyste věděli, jestli se vůbec dočkáte konce. Eden je další z mnoha seriálů, který Netflix stopnul, a díkybohu jsem to zjistila po třetím díle. Nemá cenu ztrácet čas se seriálem, který je dost nudný a ještě nebude mít konec! ()