Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 6 (2001) (séria)
Réžia:
Norbert Schultze Jr.Scenár:
Gudula AmbrosiKamera:
Axel RothenburgHrajú:
Wolfgang Wagner, Hermann Toelcke, Moritz Lindbergh, Ines Meyer-Kormes, Herbert Trattnigg, Proschat Madani, Marlies Engel, Uwe Karpa, Matthias Kreß, Anja Topf, Laura Osswald, Nadja Engel (viac)Hrajú
Wolfgang Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Hermann Toelcke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Herbert Trattnigg
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Inspektor Taggart (1983) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Proschat Madani
Irán
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Marlies Engel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Matthias Kreß
Najlepšie seriály:
Stephanie (1995) (seriál)
Záchranný tím SAR (1997) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Anja Topf
Rakúsko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Laura Osswald
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nadja Engel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Carl Heinz Choynski
USA
Najlepšie seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Eva Pflug
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolfgang Kühne
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Ingo Drzewiecki
Západné Nemecko
Friederike von Imhoff
Najlepšie seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Wolfgang Riehm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sabrina Rattey
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Stefan Gossler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Big Mouth (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mia a já (2011) (seriál)