Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 3 (1998) (séria)
Hrajú
Wolfgang Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Oliver Hermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tlsťoch (2005) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Hermann Toelcke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Štvornohý detektív Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heike Schroetter
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Susanne Wilhelmina
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komisár Rex (1994) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Joana Adu-Gyamfi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Marlies Engel
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Emily Wood
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Adrian Linke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Karina Kraushaar
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Petra Einhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ulrich Wiggers
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Zittel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Annette Kreft
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gisela Trowe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Frank Vockroth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Sinta Tamsjadi
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)