Bosch se ponoří do případu Lexi Parksové. Nový případ Chandlerové vyvolá nechtěnou pozornost. Maddie přijímá senzační pracovní nabídku, která ji znovu spojí s Reinou Vasquezovou. (Prime Video)

Necrotongue

Větší část každého dílu je pro mě velkou neznámou, a pak se na mě z toho upraveného a překrouceného děje na chvíli vynoří Přeběhlík, já si vzpomenu, jak moc mě kniha bavila, zlepší se mi nálada, po chvilce se sice zase zanoří, ale ten dobrý pocit už mě stejně neopustí, takže je z toho solidní nadprůměr, ale... Štve mě, že necítím nutkání přihodit i čtvrtou pěticípou. Jasně, já chápu, že je třeba dát ženám větší prostor (a Mimi Rogers mám už dlouho v oblibě), jen se nemohu zbavit dojmu, že by to s Hallerem fungovalo o něco lépe. Každopádně šlo teprve o čtvrtou epizodu, takže zbývá spousta času k případnému zlepšení. / Poučení: Vyrážíš s kamarády na skleničku? Vždy měj u sebe "blicí" pytlíky pro případ pobytu v cele předběžného zadržení. ()

warrenur

Sposob, akym si profici odchytili advokatku "pod vplyvom" a vyriesili "uzamknute" materialy bol obdivuhodny. :) Uz teraz som zvedavy, ako sa im klepne po prstekoch. Po tom zazitku, co Maddie prezila mi pride nie moc uveritelna rychlost "zotavenia sa". Zvlast po psychickej stranke. Ale co uz, tot scenar. ()