Reece letí do San Francisca, aby zjistil víc o léku, který to vše mohl způsobit. Katie se snaží rozmluvit Mikea Tadesca a zabránit obchodu mezi Capstone Industries a Nubellum. Tony a jeho tým hlídají Horna v naději, že Reece chytnou dřív, než zabije svůj další cíl. (Prime Video)

AffectedFace

Bez pochyby druhá nejlepší epizoda, absolutní vytržení. Budovaní napětí od začátku do konce. Sestrojení bomby, naháněčka na schodech s FBI, odhalení důležitých stránek scénáře a zavěrečnej shootout s attempt succeeded. Přesto si ale myslím, že se epizody měl ujmout Antoine Fuqua, protože bysme dostali nejspíš Shooter style scénu vygradovanou o level výš, ale i přesto dávám hodně silné čtyři, které vyloženě lížou tu pětku. ()

warrenur

Suhlasim, konecne odpovedajuca a vydarenejsia akcia. Opat jasne vidno, ze bol budget, ale hlavne clovek, ktory rozumie tomu, ako sa tieto sceny maju tocit. Sice opat v style one-man-champ, avsak paradna na pohlad. "Kvetinarka" musela byt veeeelmi daleko, ked FBI nestihala dobehnut. :) Inak toho moc do oci "nebilo". Spokojnost. 75% A co teraz dalej? :) ()

HellFire

Díl, ve kterém se všechno zlomí a konečně se dozvíme pravdu. A musím přiznat, že způsob, jakým byl dosud příběh vyprávěn, mě nenechával vydechnout, protože jsem nevěděl, co si myslet. ()

castor

„Budeš muset zabít šest strážců, netrefit civilisty, zajmout Horna živého a zmizet před FBI. Opravdu ho potřebujeme živého?“ Minule krev, nyní odpovědi, přemýšlí nahlas Reece, který potřebuje znát souvislosti. Šéf farmaceutického Nubellumu, doktor Tedesco, má úctyhodnou kariéru, a dostal se do fáze, kdy chtěl posunout medicínu a změnit trajektorii svého profesního života. Jeho program lidské optimalizace o vizích a změnách byl, ovšem až s příchodem ambiciózních žraloků z firmy Stevea Horna došlo k přesunu k vojenským nootropikům. Smlouva s ním z nich sice udělala jedničku v léčebném průmyslu, ale zároveň šla mimo doktorovo přesvědčení. A očkování experimentálním lékem proti duševnímu PTSD už šlo za hranu, protože výzkum byl zmrazený po testování na zvířatech. Už minule tvůrci příjemně zostřili hrany. Finále v ulicích San Francisca cool, i když už hodně přitažené za vlasy. ()

• Když Horn (Jai Courtney) opouští sídlo Capstone Industries, nasedne do jednoho z obrněných vozidel Rezvani, které je určeno pro civilní použití. Jeho cena začíná na 4 milionech Kč a může se vyšplhat až na 15 milionů Kč. Stejné vozidlo vlastnili Jamie Foxx, Chris Brown, Xzibit a Quinton Jackson. (HellFire)