Deadstream

Populárny influencer Shawn Ruddy (Joseph Winter) bol na internete zrušený. Snaží sa o návrat na obrazovky, a tak sa rozhodne streamovať zážitky zo strašidelného domu, kde chce stráviť celú noc. Nedopatrením sa mu podarí prebudiť ducha, ktorý bol v dome uväznený. Začína byť jasné, že toto môže byť posledná noc jeho života, ktorá bude navždy zaznamenaná na kamerách. (Marceloo)

Lesazrk

Škoda tých lacných masiek ku koncu filmu (aj tak to bolo strašidelnejšie ako 90% hororov, ktoré tento rok vyšli), za tie by si film zaslúžil také slabšie tri hviezdičky, no keď si spomeniem, koľkokrát som sa pri sledovaní zasmiala, musím dať aspoň štyri. ()

Miroslav.Zac

Po dlouhé době film, který jsem nepřetáčel - a to je co říct. Jasně, je to uřvaná konina za pár dolarů, snažící se ve mě evokovat vzpomínky na Evil dead, který kdysi stejně tak vznikal, ale... ono to fakt funguje. Hodit do filmu mladého Bruce Campbella, viděl bych v tom Evil dead 4, nebo spíš takový Evil dead 1.5. Film si na nic nehraje, chce jen pobavit a udělat si srandu jak ze sebe, tak ze všech těch rádoby lovců duchů, co pro lajky vlezou třeba krávě do zadku a tam "něco vidí". Nechci trapně vážný duchařiny, co se snaží být co nejvíc skutečný. Chci takový šílenosti, kterým nikdo neuvěří, protože jsou mega směšný. ()

Little_Sawy

Toto bolo pre zmenu celkom vtipné, s nádychom hororu, a týpka ktorý bol posraný a furt sa schovaval do šatníka. Napetie fungovalo, lakačky tiež, atmosféra bola znepokojujúca a film sa dal v pohode dopozerať do konca. ()

Holly_Molly

Podle popisu to vypadalo na nehoráznej sranec a ono to bylo reálně dobrý. Hororový prvky fungujou stejně dobře jako ty komediální, dobře se doplňujou i přesto, že to ke konci začne být už dost komický, je to pořád dost originální a funkční :-) ()

Googooplexer

Bolo to labůžo. Ísť do domu - ok. Ale ešte k tomu sa tam zamknúť a zahodiť kľúče, to by neurobil ani Homer Simpson. No držal som mu palce, debilovi. Až do konca. ()

Cordyceps

Tak tohle vážně pobavilo. Hlavní hrdina je pořádný ohon a bramborová zbraň, rychle mluvící bába, vysílání věnované černochům a Mexičanům, předání kopí, no prostě randál :-D ()

Dalajlada

Na začátku to vypadalo jako ztřeštěnou ptákovinu, pak se to pomalu změnilo v pěknou duchařinu (barák měl fakt šťávu) a nakonec se to zase proměnilo ve ztřeštěnou ptákovinu. Závěr byl opravdu šílený a divoký. Snad toho tenhle chlapík udělá víc, protože to byl film, který měl po delší době fakt šťávu. ()

Tossico

Youtubeři apod. mě vůbec neberou, spíš sem na takový trapáky alergickej. Ale protože FF je muj oblíbenej žánr horroru tak sem musel kouknout na toto. A za mě to bylo super. Ty hlášky a vtipný scény neměly chybu, nejvíc sem brečel smíchy když týpek vyjekl jak holka vždy když se leknul. Bavilo mě to od začátku do konce, takže hodnotím na plno :) ()