Maggie a Negan potkávají místní obyvatele New Yorku. Armstrong se znovu setkává se svou traumatizující minulostí. Ginny se snaží přizpůsobit změnách v jejím životě. (mikki089)

jim_clark65

Krátka celkom "filler" epizóda, kde sa dokopy dozvedáme len pôvod Chorváta a umierajú nejaké neznáme postavy, ktoré sme nedokázali ani poriadne spoznať. Toto bola chyba aj neskorého TWD, pričom je myslím na mieste povedať, že bolo asi normálne, ak mal človek viac strach o charakter, ktorý prešiel dlhším a hlavne lepším spoznávaním, ako nejaké takéto, ktoré spoznáte v jednej epizóde a ešte v tej istej zomrú alebo nebodaj o pár epizód neskôr a väčšinou to je tak "na efekt" aby mali chodci niekoho zožrať. Autor zjavne pokračuje v naštrbávaní vzťahu Maggie a Negana, najmä Negana sa snažia nejak moralizovať, čo pôsobilo už aj ku koncu hl. šou (v TWD), ako určitý "retcon" jeho postavy, fundamentálne to narúša danú postavu. Ďalej som videl záchvev podobného logického písania epizód, ako bolo vidno vo Feare, ako je možné, že sa ten marshal prebudí odtiahnutý z miesta, kde ho Maggie ovalila a on bol v bezvedomí? neviem, každopádne, asi sa vie teleportovať a ja mysliac, že ho chodci zožrali som bol v údive, ale tak asi ho potrebujú do budúcna, tak ho takto scenáristicky "zaistili". Do toho nám ukazujú typicky "fillerovské" momentky s tou nemou dievkou v Hilltope a flashbackom s Hershelom = čo nikam dokopy neviedlo. Mne osobne toto pripomína S7/S8 TWD a to v tom, že to sledujem v podstate len kvôli Neganovi a JDM, vždy sa mu podarí "ukradnúť" scénu, v ktorej sa nachádza a potom napr. Maggie (Cohan) vyzerá s jej herectvom, ako niekto neuveriteľne priemerný. Som zvedavý, kam sa to začne uberať, zatiaľ u mňa stále prevládajú pocity, akoby bol Chorvát len Negan 2.0 a celé to má taký videoherný pocit, s jednou úlohou, ako hlavnou, a kopec polenami pod nohami, ako bočnými úlohami, asi tak to vyzerá, keď sa k písaniu epizód (prípadne filmov) dostane hráčska generácia, čo nemusí byť inherentne zlé ale nie je to niečo z čoho by som krochkal blahom. ()

mzss1

I když je to relativně krátká epizoda 39min, tak to po delší době opět vytáhl Negan! Vrátil se skvělými hlášky a svou zvrácenou stránku brutality si aspoň vybil na jednom šmejdovi, kterého rozpáral až z něj stříkalo krve, mnohem víc než když kuchnul Spencera ze 7 série u kulečníku! Jen tak dál! :)) ()

warrenur

O polhviezdie to zrejme cele "dviha" iba Negan-ov brutalny masiarsky kusok, nad ktorym sa mnohi budu rozplyvat. Prvoplanovo vsak v zavere spojili dva "unlikely" charaktery a vytvoria sa pravdepodobne nove sialene spojenectva. Avsak linia s "mrakodrapovymi ludmi" ma aspon cosi do seba. A i "motorkarsky gang" ma nieco do seba. Napadla mi len taka technicka...ked s nou portujes hlavy mozgov, ten sajrajt predsa musi kamsi stekat. :) 45% Slabsi priemer. ()

tomik99

O poznání lepší díl než pilot. Starý Negan se nezapře. Jeffrey Dean Morgan je skvělým hercem, pakliže má co hrát. Oceňuji i nové kovboje / maršály, kteří jsou natolik zajímaví, že si pro mě ukradli celou epizodu, a to vlastně ani nemluvili. Zápletka zatím vypadá poměrně fádně, ale šanci si seriál (už kvůli vizuálu, který se ani ve druhém díle nezhoršil) zaslouží. ()

DragonnCZ

,, Knock, knock. Who's there? " Vím nadržuji tomu, ale mě tento seriál strašně baví a líbí se mi to. Starej Negan je zpět a hláškuje jako v 7. sérii a mám z něj ten respekt. Z Maggie dělají super postavu, flashback, kdy vidím ji a Hershela, který si prochází pubertou a Maggie neví pomalu co má dělat tomu dodává na laťce a prohlubování charakterů. Musím také vypíchnout skvělou nápaditost seriálu. Šplhání po mrakodrapech. Sjíždění po laně. Ty masky co měli ti motorkáři na mrtvé, strašně sexy prostředí post-apo New Yorku nebo i ten detail školy, kdy místo typického školství, kde by je šrotili rovnice tak je učí jak se zachovat v apokalypse což autorům neskutečně cením. V této epizodě se toho sice tolik nestalo a zatím nás ještě toho hodně čeká. Trailer na 3 epizodu vypadá hodně slibně. Epizodě dávám zasloužených a poctivých 9/10.  ()