Maggie najde Negana a společně se vydávají do Manhattanu. Za Neganem se vydává i maršál Armstrong, který potkává tichou mladou dívku Ginny. (mikki089)

TommyC94

Po tom jak nemám rád Maggie kdy po Glenově smrti mi byla extrémně protivná jsem prozatím u tohoto a druhého dílu příjemně překvapen. Zkrátka mi nevadila. Negan už přestává být tím dobrákem, ale kousek po kousku tím starým Neganem s opět parádními hláškami. Trochu mě zklamal ten pořezaný polonaháč co se pěkně proletěl 20 pater na asfalt, protože v traileru to vypadalo jako zmutovanej zombie sprinto-jumper. ()

DrSixhead

Vcelku solidní start pro spin-off. Jeffrey Dean Morgan se tu jako Negan opět vyřádil, místy mi připomínal až toho Negana ze 7.série. Ale ani Laurie Cohan nijak nezaostává. Avšak nejvíce mě zaujala celková temnější atmosféra, která exceluje díky skvělému nasvícení, kulisami atd.. Prostě skvělý start, a jsem zvědav, jak tento seriál poběží dále. 8,5/10 ()

VojtechAllen

Tak takhle dobrý start jsem nečekal. Je tu úžasné napětí které jsem u TWD dlouho necítil, a to i u dialogů mezi Neganem a Maggie, kde jsem se bál že se budou znova nenávidět pro nic za nic, ale má to tu docela dobré odůvodnění, za což jsem rád. Představení nové záporné síly je provedeno výtečně, a cítím že bude patřit k těm lepším TWD záporákům. Po technické stránce je to krásný, a má to několik úžasných záběru, a dokonce to má i v akčních scénách dost originálních nápadů, které se opakovaně využívají, a nejsou to věci který se objeví jednou, a pak už se s nimi nesetkáme. Jsem zvědav co přinese zbytek seriálu. 11/10 ()

Sylas

Tak jsme se konečně dočkali a je to tu! Úvodní epizoda Dead City splnila mé očekávání a musím říct, že jako rozjezd velice dobrý. Jeffrey Dean Morgan si roli Negana užívá jako vždy! Neganovi hlášky a sám Negan stále bezkonkurenční a Maggie je furt ta drsná, zabijácká a dominantní žena jak jí známe. Máme zde slušný příběh, temnější a hororovější atmosféru, časový skok, představení slušných záporáků ve velkém a myslím si, že to má nakročeno k opravdu masivnímu spin-offu, na který jsme tak dlouho čekali a že to bude jízda moji drazí chodci. 8/10 ()

tomik99

Maggie a Negan mi nepřijde jako dobrá dvojka, neboť obě postavy se již malinko vyčerpaly. Negan má místy co nabídnout, příběh Maggie se za mě táhl už poslední tři série a postava jako taková přešlapuje po místě. Jejich neustálé dilema "zabiju tě" nebo "nechám tě žít" mě už nebaví. A pokud to má být hlavním tématem seriálu, tak budu hodně zklamaný. Pár záběrů na Manhattan potěšilo, ale těžko říci, jak na tom bude rozpočet v dalších dílech. ()