Temné instinkty se projevují, když Maggie a Negan pracují na strategii postupu. Armstrong je testován a Ginny se vydává na odvážnou cestu. (mikki089)

tomik99

Pokud má Negan co hrát, je to parádní. Maggie je v seriálu už opravdu navíc, šerif mě docela baví a o Chorvatovi nevím co si myslet. Seriál je jen jakousi jednoduchou jednohubkou, ale svět TWD to nijak extra neprohlubuje. ()

jim_clark65

Jornemu sa podarilo vyčariť presne podobnú epizódu, aké mal vo zvyku robiť Gimple ergo dokopy sa nič poriadneho nestalo, celá epizóda sa tak nejak vláči (a aj napriek možno +/- 30 min. stopáži to dáva pocit dlhšej časti) a niečo viac podstatné sa stane až na konci = aby nás to navnadilo pozerať ďalšiu časť. Celý jednoduchý koncept príbehu (Negan 2.0, ktorý je revolučný inžinier v bio-palivách :D unesie maggienho syna) je hodný možno tak na tri hodinové epizódy ale im sa to zatiaľ darí rozťahať na 6 epizód. Som zvedavý, akú vatu by si boli schopní ešte vymyslieť, ak by toto malo 12, prípadne štandardných 16 epizód, keď už je teraz jasné, že podnet k príbehu je zbytočný a nie je hodný ani tých 6 epizód. Ešte k tomu sa snažia vyfarbiť z Negana niečo "viac" a silou mocou tlačia na to aby sa s Maggie nejak "udobrili" prípadne zase povadili, pričom to bolo celkom v pohode zvládnuté a viac-menej uzavreté už v pôvodnej šou, zbytočne otvárajú túto ranu len kvôli tomu, lebo "oni dvaja majú takú fasa dynamiku, tým, že sú protivníci ale musia spolupracovať", mne osobne to príde zbytočné a pritiahnuté za vlasy, jednoducho to doja, čo viac k tomu dodať. ()

warrenur

Hm, mlademu azijskemu dievcatu pomaha k prezitiu zrejme len jej osobne caro a mrzuty ksichtik. Naviac ten dovtip, preplavat v kadi s doskou v ruke...heh :) A nie, stastena s tym nic nema. Len kusok "pritiahnuty" scenar. Divaci chceli romancu medzi Neganom a Maggie? Vsetko totiz k tomu speje. :) Takych usmevnych chvil tu bolo par. Pacil sa mi fajnovy folkovy song "Hang me, oh, hang me" v zavere a tiez "nestastna nahoda", ktorej tradicne dopomohol Negan. Slabsi, obcas az usmevny priemer. 40% ()

DragonnCZ

3. epizoda je dost pomalá a je hodně dialogová oproti posledním dvoum. Dost rozvíjí opět postavy a jejich vztahy, sice děj neposouvá, ale posunuje vztahy. Epizoda nebyla špatná, ale zpomalilo se to. Co, ale musím vynachválit byla scéna v aréně, která byla úžasná plného napětí a scéna kdy Negan opět někoho zabijí dokazuje, že v Neganovi co-si furt je a je to ten starej sráč. Ta asijská dívka, kterou měl Negan zatím na starost, je taková nemastná neslaná, ale kupodivu do děje zapadá i když mi příjde, že je tam na sílu naroubovaná a ani by tam nemusela být. Dnešní ep. uděluji 7,5-8/10 ()

kenkaku

A už je to zase tady. Prakticky konverzační cvičení od začátku až do konce. To že se občas něco “semele” (v řádech sotva desítek sekund) celkem silně naznačuje, že se šetřilo. ()

• V epizodě zazní píseň „Hang Me, Oh Hang Me“ od Dave Van Ronka. (Duoscop)