Strašidelný dom

• Česko Strašidelný dům (viac)

Film Strašidelný dom je inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku Disneyland a rozpráva o príbeh mame a jej synovi, ktorí sa prihlásia do skupiny takzvaných duchovných expertov, aby sa naučili ako sa zbaviť nadprirodzených nájomníkov v ich dome. (CinemArt SK)

panvasik

Seru na morálku toho, že se jedná o čistě průměrnou, ničím zajímavou jednorázovku. Je to kravina na večer, která mě bavila a párkrát, jsem se i dobře pobavil. Film hlavně láká na obsazení, kdy mi uniká smysl toho, jak se k tomu taková jména dostala. Tak či tak to vidím na zábavu pro celou rodinu, kdy se asi budou bavit hlavně děcka a rodiče možná u toho zaspí, ale kdo ví... Celkově to vidím docela pozitivně 7/10 ()

ESNYR

Pořád nerozumím snaze točit rýmejky filmů které jsou už sami slabé. V o 20 let starším filmu i tady v tom jsou postavy nudné, nezajímavé, není se tu čemu zasmát a půlka "vtipů" vyznívá spíš trapně. Nevím kdy to přesně natáčely, nebo jak dlouho ale Rosario jsem tu málem nepoznal. Vizuálně je to v pořádku, tam se snad není potřeba nějak moc rozjíždět ale už v tom starším filmu i tedy v rýmejku, je ten děj hrozně děravý a moc nefunguje. Danny DeVito tu byl vysloveně navíc a jen proto že je malej, kulatej a uječenej = srandovní. ()

BMW12

Před tímto filmem jsem zkouknul verzi s Eddiem Murphym, abych oba filmy mohl objektivně srovnat. Musím říci, že zde se mi u tvůrců líbilo, že i když se jedná o remake, tak se snažili jít svojí vlastní cestou, to oceňuji. Film, stejně jako jeho předchůdce, zaujme, ale je to takový rodinný strašidelný snímek na jedno zhlédnutí. Oběma filmům tedy dávám 3* a konstatuji, že kvalitou jsou na tom srovnatelně. ()

Fuzzytomato

Film vhodný skôr na víkendové predpoludnie ako na halloweensky večer. Dialógy sú podarené, no samotný príbeh ma až tak nenadchol. Atmosféra, kostýmy a kulisy úžasné, ale bez výnimočného obsadenia a charizmatických hercov by to bol prepadák. Filmu dominujú hlavne špeciálne efekty a čierny humor. Nakonci hrajú na emócie a je to dojemné takže divák má celkovo pocit satisfakcie. Nieje to žiaden kinohit ale ako rodinná tv oddychovka funguje. Odporúčam deťom 12+. Mladšie sa budú báť že im vnoci vylezie z pod postele nejaký desný ksicht. ()

gogo77 odpad!

1/10 .... Disney si povedalo ze k svojej 100rocnici si da pekny darcek a aby mohlo do kazdeho Disneylandu opat pridat strasidelny dom tak supho najprv na strieborne platno ... no ale nie kazdy Diseny zamer sa stretne s uspechom ... vlastne mam pocit ze posledne disnejovky su len horsie a horsie .... a to nielen obsadenim ... tu sa objavuje jeden z najhosich trpakov na svete Owen Willson v ulohe trapneho hlaskami strielajuceho knaza ktory sa snazi vymiest Dom duchov.... v tom byva zena so synom a zistuju ze zivot s duchmi vie byt dost otravny hlavne ked vas prenasleduju pri kazdej connosti aj mimo domu ... no pomalicky sa do domu nastahuju dalsi ludia aby rodine pomohli a patranie po sposobe ako sa duchov raz a navzdy zbavit sa moze zacat... okrem Owena si vo filme zahral aj Danny DeVitto a dokonca sa tam mihne aj Wynona Rider ale nijak to tejto nudnej ducharskej komedii nepomohlo ()

• Natáčalo sa v New Orleans (Louisiana) a Atlante (Georgia). Natáčanie prebiehalo od 4. októbra 2021 do konca februára 2022. (Arsenal83)
  • Jednu z hlavných úloh mal pôvodne hrať Ryan Gosling. Po odstúpení Guillerma del Tora z pozície scenáristu sa v projekte nakoniec neobjavil a nikdy nebolo uvedené, akú postavu mal vlastne hrať. (Arsenal83)

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (viac)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku