Čierna komédia o materstve z pohľadu ženy, ktorá sa matkou nikdy stať nechcela. (HBO Max)

cariada

Nevěděl jsem co čekat. Ale tohle bylo hodně nevyvážené, první díly celkem dobré, ale postupně to je šílená nuda a mimino co působí na ostatní hodně špatně a způsobuje tragédie. Jako celek to nedrží pohromadě. Jako antikoncepce dobrý . ()

Morholt

V kostce je to o miminu, které putuje z ruky do ruky, protože jeho opatrovnice postupně umírají za podivných okolností. A pokud by to zůstalo v rovině, kdy se hlavní hrdinka snaží vyřešit záhadu dítěte, mohlo to být v pohodě. Ale tvůrčí tým se do toho snažil nacpat strašně moc věcí od rasismu a obžaloby šosácké společnosti z intolerance k lesbám přes rodinné potíže hlavní hrdinky až po přepálené ironizování mateřství, které tu sice mělo místo, ale moc to nefungovalo. Párkrát jsem se zasmál, to zase jo. Mimino mě bavilo a jestli tu nebyly použity nějaké digitální korekce, což mi nepřipadalo, tak všechna čest filmařům, kteří nejspíš museli čekat a zachytit ten správný výraz. Ale chybělo mi tu víc hororu a celkově jsem čekal, že to bude trochu střelenější. I to vysvětlení mi přišlo neúplné a vyvolalo spíš rozpaky. Celkově to vidím na čistý průměr a to je pro mě zklamání. 50% ()

Trevor

V úvodných epizódach sa aspoň objavili vtipné scénky, v druhej polovici to už bolo mlátenie prázdnej slamy...záver sa snažil byť príliš seriózny a to bolo v konečnom dôsledku na škodu. Ak by sa celý príbeh niesol v duchu úvodných dvoch epizód mohlo to byť lepšie. ()

M.i.k.e

nečekal sem zázraky, ale říkal sem si, že by mohlo jít o slušnou černohumornou hororovou jednohubku.Výsledek je ovšem takový nijace poloviční.Černý humor tu sice tu a tam je, ale je ho hodně málo a jako horor Mimino nefunguje prakticky vůbec. Dějí se tu sice divné věci, ovšem divák se nikdy nedozví proč je to dítě takové jaké je (nebo mi to uteklo) a celé to pak vyšumí do ztracena...50% ()

Víteček

Vlastně nakonec nevím, co to chtělo sdělit. Nějaká myšlenka se tomu v průběhu ztratila a působilo to samo, že ani tvůrci si nejsou jistí svým stanoviskem. Bylo to proti mateřství? Pro? Nebo snad jen o tom že za každým odmítáním dětí stojí trauma? Trauma kterého je potřeba se zbavit a pak děti přijmeme? Začíná to celkem dobře, ale od druhé epizody to zcela zahazuje jakékoliv komediální prvky. Pak se to šest dílů plácá na místě, dokonce už ani nikdo v současnosti neumírá, i smrti si to vyplácalo v  úvodu. Nakonec to dojde k dramatickému finále, které to už hraje extrémně na vážno, ale to neznamená, že by bylo dobré. Navíc nemá nic společného s atmosférou úvodu seriálu, přestože ho kopíruje dějem. Vážně zvláštní seriál, který jsem původně viděl na takovou průměrnou trojku, ale po skončení se nemůžu rozhodnout mezi 1 a 2 hvězdami. 30 %. ()