Jednoho dne díky představivosti komiksové Fanynky ožívá děsivý vrah, který má chuť zabíjet a klidně se pustí i do své stvořitelky. (Chupacabre)

Holina

Buechler je údajně expermentátor, což se tady projevuje tím, že za některé pasáže nechává promluvit komiksová okénka. Ve své době to zřejmě zabíralo, nyní je film ale zajímavý jen tím, že tu hraje mladý Combs. ()

Asmodin

Konečně horor pro děti, ale kvůli scéně s nahou herečkou jim to nebudu pouštět. Nic strašidelného, napínavého nebo temného tu není. Jediný zajímavý zvrat je v závěru. ()

tenebrae86

Příjemná oddechovka. Mám slabost pro tahle jednoduchá, "pohádková" VHS/televizní hororová béčka, která na přelomu 80. a 90. produkovali například Brian Yuzna, nebo v tomto případě Charles Band. Jasně, v tomto stylu jsem už viděl lepší kousky, ale ani tady jsem se nenudil. Má to sympatickou atmosféru, obludka je celkem roztomilá, najde se tu i pár utržených údů či uražená hlava a celé je to nasnímáno osobitou kamerou Sergia Salvatiho, jenž kdysi býval dvorním kameramanem Lucia Fulciho a jeho vliv je v některých scénách očividný. Skoro jsem měl občas pocit, že koukám na nějaké vystřižené obrazy z The Beyond. ()

pend

Laciný film od společnosti Empire. (produkovala Re-Animátora). Oživlý přízrak ze stránek komiksu vraždí v osamělém domě. Vraždící monstrum vystraší zejména předškoláky. Jeffrey Combs v roli autora komiksu nezklamal. ()

helloween93

Někdy si říkám, jestli mám zapotřebí se na MGM /AMC prokousávat takovýmito braky. Nudný horor, který se strašlivě vleče. Viděno na MGM. ()

beso74

Empire Pictures a jeden z posledných kúskov tesne pred bankrotom - ako je zvykom, zaujímavý námet, niekoľko hercov, monštrum, ktoré nehyzdili lacné špeciálne efekty a krátka stopáž. Domček na samote, v ňom kolónia pošahaných umelcov a zároveň miesto dávnej tragédie. A jedna mladá umelkyňa s bujarou fantáziou, snažiaca sa oživiť prácu svojho vzoru. A podarilo sa jej to nad očakávanie. Na stenách jej pracovne je možné si všimnúť plagáty k iným filmom ríše Charlesa Banda - Ghost Town a Troll. Škoda, že posledná tretina filmu sa odohráva viac na stránke komiksu ako v realite - pravdepodobne bolo treba film dokončiť za každú cenu, aby išiel do distribúcie. ()

Nikolas__

Takový úžasný nápad by si rozhodně zasloužil lepší film, na druhou stradu není Cellar Dweller nic příšerného. Postavy jsou sice špatné, ale film provází solidní atmosféra, fakt podařené efekty a hlavní monstrum vypadá suprově - tak proč se zlobit? Koukatelný monster béčko, které si vystačí s jednoduchým označením -průměr-. ()

GHOSTFACE.

Vážně jedno z nejpřehlednějších ale také nejlepších béček z konce osmdesátých let. Já tento film miluju, máme tu téměř všechno co od takového hororu čekat. Lekačky, atmosféru, dobrý nápad, fajn dialogy. Dokonce je tu i skvělá scéna s útokem. Mohlo to být drsnější ale co už. ()