Bombakšeft

• Česko Bombakšeft (viac)

Hrajou si na profíky - zloděje, ale jsou to pěkně vymaštěné socky, hloupé jak patrony. Zrovna mají políčeno na jeden trezor místní zastavárny. "Velká" akce si žádá složitou přípravu, navíc když je váš expert na otevírání trezorů na invalidním vozíku a další člen partičky se musí starat o ročního prcka. Prostě ideální kombinace pro akci, která končí velkým průserem. Osud ale není zas tak velká svině a tihle vagabundi nakonec získají více, než kdy doufali doufejme (oficiálny text distribútora)

dr.fish

Když se dá dohromady parta totálních lúzrů a chce si přilepšit "promyšlenou" loupeží, radí jim invalidní "profík" na vozíčku, nemůže to dobře dopadnout. Herci jsou fakt figurky jedna jako druhá a když sedne nálada, člověk se fakt pobaví. Mně ta nadsázka bavila moc. Všichni jsou tak velký trosky, že jim to prostě nemůže vyjít...upozorňuju, že film se má sledovat v maximální čerstvosti, dobré náladě, případně možno i nějaké povzbuzovadla...pak je úspěch zaručen...80% ()

mandlova

Vymaštěné socky :-D hmmmm...nevím, jestli je to úplně výstižné označení hlavních hrdinů, každopádně obsazení je perfektní a výkony packalů nezpackané. Taky jste někdy pomysleli na to, jaké by to bylo zkusit něco vykrást? Jak, koho... Tihle týpci na tom jsou dost podobně, každý s nějakými zkušenostmi, ale na rozdíl od Dannyho parťáků se to téhle partičce nedaří a nedaří. Netuším, proč je celkové hodnocení tak nízko, já se vážně bavila a to jsem tento film viděla nejen jednou! ()

witch

Jestli jste se u Bombakšeftu sem tam zasmáli, sluší se říct, že na tom nemají zásluhu jeho tvůrci. Tento film je totiž remakem starší italské komedie Zmýlená neplatí - výborného snímku Maria Monicelliho s Vittoriem Gassmanem a Marcellem Mastroiannim. Bohužel, většina vtipů byla v předělávce znevtipněna nebo nahrazena blbějšími. Zatímco Monicelli do svého filmu dostal skvělou legraci i nenásilnou a nepatetickou připomínku sociálních problémů, Bombakšeft selhává už v tom prvním bodě. Nebrat. ()

CinkBoomBang

podle mě zbytečně přehlížený a podceňovaný film. Dal bych 4 hvězdy, ale protože je tak opomíjený dávám 5 a i ty si celkově zaslouží. Má výbornou zápletku a super závěr. Herecký výkony jsou příjemný atmosféra perfektní, líbí se mi i podbarvení odpovídají atmosféře 70/80 léta. Miluju heist movies a tenhle kousek si u mě zasloužil dokonce víc zhlédnutí než Danyho parťáci... Jasně Danyho parťáci jsou určitě celkově lepší, dražší a promakanější s dražším hereckým obsazením efekty atd, ale tenhle kousek je super oddechovka se spoustou vtipných scének, dobrým příběhem a hlavně výborně odvyprávěným bez zbytečného ospravedlňování, se spoustou zajímavých zvratů a závěrem který prostě sedí :-D Danyho parťáci jsou přece jen hodně napudrovaná a nafouknutá pohádka. Bombakšeft je mnohem syrovější. A třeba při srovnání s Bandity z roku 2001 s Brucem WIllisem a Billy Bobem Thortonem plným klišé a obhajování je Bombakšeft přímo skoro Tarantinovská jízda. A to jsou zde Banditi hodnocení daleko víš. Pokud budete mít těžký den... pusťte si večer Bombakšeft. ()

MickeyStuma

Příběh o partě nekňubů, kteří se rozhodli ukrást něco velikého. Jedná se o typický zlodějský snímek, tentokrát v krapet komediálním ražení. Ale opravdu jen krapet. Občas něco pobaví, ale jinak žádná sláva. Na vcelku slušný námět je napsán velmi slabý scénář, se kterým ani herečtí představitelé mnoho nenadělají, byť se viditelně snaží. Škoda. Velmi jednoduchý děj dává mnoho možností, které nebyli využity. Neznamená to však, že by se jednalo o průser. S jistým odstupem se dá snímek shlédnout , jen není možno nic zvláštního očekávat. ()