Osm influencerů, tři měsíce a jedna vila! Kanál Prima SHOW zařadí pro programu na základě úspěchu předchozích dvou řad pokračování reality show Like House. Pokračování původního formátu, který nemá v českém éteru obdoby a který pravidelně boří české sociální sítě! Nová parta influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost podívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které na sociálních sítích sledují stovky tisíc lidí. Producenti vybrali do třetí řady směs zajímavých osobností v čele s modelkou, blogerkou a českou Barbie – Dominikou Myslivcovou. Společně s Dominikou do vily nastoupí Hanka Gelnarová (@hanka_gelnarova), Sebastian Lyang (@sebastian_lyang), Vojta Medlen (@medlenvojta), David Nguyen (@dyguen_), Liubov Tupiková (@lyubov103), Lukáš Tůma (@_luktuma__) a Simona Tvardek (@yngsiimonii). Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun. Vila z předchozí řady se tvůrcům osvědčila, a tak se do ní nastěhují i noví soutěžící. Komplex nabízí 1167 metrů čtverečních, včetně velké zahrady. Soutěžící uvnitř najdou čtyři pohodlné ložnice, kuchyni a velký obývací prostor s ikonickým neonovým nápisem Like House nad sedací soupravou. Zahrada nabízí venkovní sezení, vířivku i otužovací káď. Součástí komplexu je také zpovědnice, kam chodí soutěžící pravidelně vyjadřovat své myšlenky, názory a komentáře. (TV Prima)

MT_Y odpad!

Já se na všeobecné na Like house, dívám když vařím nebo tak (prostě víceméně kulisa), nemůžu souhlasit že by Dominika M. Byla (Kr...) nebo něco takového, Dominika je svá, navíc jsme téměř stejně starý takže už i v tom má bod navíc 😄 Tak jdeme od Domi, která tam stejně konci dal... Ke stálým účastníků, jako první kteří mi nevadí, pak kteří vadí a nakonec koncept.... 1) Ljuba - Vlastně já tu holku až do teď vůbec neznal, působí na mě mile, umí se omluvit (což je na tyhle mladý floutky co říct 😄), asi by si měla dát pozor na plnění týdenních úkolů a to vstávání, na druhou stranu v normálních chalange je šikovná = 8/10 Dominika - Vyjádření výše 10/10 Hanka - Pamatuji si ji v prostřenu, máme ji tady znova, uhm není to špatný člověk dle mě, jen to chce trochu pokory ale život ještě naučí 😁🤗 7/10 Simoni - U této dívky, vlastně nevím do jaké skupiny ji hodit, částečně mi vadí její nedospelost, pozdní příchody a neplnění úplně úkolů. Na stranu druhou, co na srdci to na jazyku, jen někdy se musí vědět kdy zklapnout... 6/10 David - Je to šikovný člověk, grafice apod. Fakt rozumí, ovšem nad jeho charakterem tapu a nejsem si jistý, že to je úplně nejprijemější člověk nevím 5/10 Sebastian - No není mi příjemný tenhle člověk, na tož jak je mladý, mi přijde že je hrozně zaprdlí a nevím no, hlavně se mi ani nelíbí jeho charakter plus ego mu asi určitě nechybí... 3/10 Vojtěch - No tak absolutně nesympatický člověk, neřeším vůbec jak se hrotili ze Simonou, byli ozrali a prostě měli každý na sebe svůj názor budiž, ale on je mi krajně nesympatický a morálka sama ale sám žádnou moc nemá no tak těžký 😁 Ae alespoň plní úkoly ikdyz strašně blbě no je to na dyl celý zkrátím to 1/10 Lukáš - Asi jediný člověk v celé té vile, který mi tak ale jakože totálně vadí, takové to že rád porouci, má furt nějaký kecy, je rád středem pozornosti, a podle mě mu strašně vyletělo ale nehorázně ego level up... Není to člověk kterýho bych jako bytostně snesl ba naopak, jeho přehnané ego v jeho věku musí bejt strašně fajn, ale na mě to rozhodně nepůsobí ba naopak... 0/10 No všechny ty dětska doufám že se jednou proberou, protože v jejich věku mít takhle přehnaný ega a nevím asi jako by spasily svět nebo já nevím, hlavně ať nezapomenou na jedno, Dominika Myslivcova, proč je stále slavná? Protože když cinala, nezaujala jen jednu věkovou kategorii a jen jedním kontentem, ale prostě celkově (důvody proč ji každej sleduje či tak, to už je na každém)... Ale tihle defakto ještě děti, sleduji děti, kteří dřív nebo později zestaršej a už je nebudou bavit, pak tihle všichni plus z předchozích řád atd. Budou mít problém znovu zaujmout a pak teprve poznaj o čem život jaksi je... No jinak celkově třetí řada no, takhle jakoby nevím, částečně si říkám jako není to nejhorší, ale pak si říkám, God vlastně nebejt tam Dominika tak na to ani nekoukám... A vzhledem k tomu že Domi odchází tak asi i já 😁 Prostě jsou tam opět ty chyby, proč to není zajímavější? Proč postupně se nevyřazuji? Proč jezdej na víkendy domu? Proč díl trvá i s reklamou desetiminutovou 30 minut? Proč se třetí řada nepoučila z předchozích dvou řad? To a ještě víc, prostě dělá lIke House totálním odpadem... Pak lidi nalákat někým jako je Agáta nebo Dominika je sice fajn, ale to by pak nesměli odcházet.... Ackolov hodnocení dám Odpad! Tak jako plne hodnocení bych dal Dominice, jednak ji Teda obdivuji že s nima tam vydržela a už je párkrát neprofackovala, za druhé symbolicky, protože její Porsche a Bill Clinton prostě budou žít forever a jsme podobné stáří 😁 na to že by se mi líbila kdyby na to někdo zde myslel při čtení, tak ne nebo určitě ne v tom slova smyslu nejsem na holky 👭 takže smolec 😁 1/10 - - - - > Odpad! () (menej) (viac)

dahakere odpad!

(po prvních 5 dílech) Ve 3. řadě zmizelo to kouzlo, které bylo v řadách předchozích. První řada byla zdaleka nejlepší, protože tam na sílu nenacpali mega pozitivní nudnou partu slizkejch ubožáků a proto se mohl nad těma "influencerama" člověk alespoň zasmát. Krásně šlo viděl jak dnešní generace funguje a my jsme se nad tím mohli bavit. Bylo to tak stupidní, až to bylo zábavné. A hlavně to vyhrál Jenis, kterej to měl celou dobu u zadku a proto si to vyhrát zasloužil! Na druhé řadě šlo vidět, jak se autoři snažili najít lidi, kteří půjdou příkladem všem dětem smrdícím u obrazovek, ale stále tam bylo pár zajímavých "osobností" které dokázaly pobavit stejně jako ta "super" parta z 1. řady. Největší problémem 2. řady bylo ale to, že se snažili být lepší a nebáli se to zopakovat 10x za díl, že jsou prostě lepší. Nebyli jste lepší, jen na Primě vybrali i pár lidí s mozkem, kteří ty ostatní tragédy zachraňovali. A stejně to z nějakého důvodu vyhrála stupidní transka co mluví jak dlaždič. A pak přišlo tohle. Nejzajímavější člověk ve vile je holka, co je zajímavá jen tím, že je kámoška vítěze 2. řady, má přízvuk, její pokus o personu drsňačky končí v momentě, kdy má něco dělat a buď se znuděně odplazí a nebo se tam nervově zhroutí z malé myši v akvárku, nebo z herečky v temném lese. To není zrovna osobnost na které se dá stavět pořad, ale opravdu tu nikdo zajímavější není. Pak je tu vietnamec, co je zajímavej jen tím, že je vietnamec. Nějaká Ruska co je zajímavá zase tím, že je Ruska. Přeafektovaně usměvavej pozitivní gay, kterej by charisma nenašel ani kdyby mu zaklepalo na dveře a hlavně se všem se kterýma to ironicky sleduju otevírá kudla v kapse, když je na obrazovce.  Pokračujeme hnědým super pozitivním wanabe rapperem, co nám ukazuje, že by každej měl ráno vstát a jít si zaběhat, jinak jeho život nestojí za nic. Barmanka, co se zatím snaží vypadat jako normální holka, takže se do té soutěže absolutně nehodí, protože v téhle řadě ty děcka ani pořádně nechlastaj. Dominika Myslivcová , která se snaží hrát si na dospělou a nudí tím i sama sebe a uzavřeme to 18letou tupou opicí, která za těch 5 dílů co jsem viděl překvapila svojí sebereflexí a sama sobě si nebojí přiznat jak tupou opicí je. Bohužel je tupá tím nezábavným způsobem. Takže rasové a LGBT kvóty splněny. Člověka co nám ukazuje jak správně žít tu máme taky. Pár stupidních soutěží, které jsou na úrovni večírku nejlepších kamarádů, co se na rozkvetlé louce drží za ruce a slízají se každou sobotu večer, tu jsou taky a jsou zábavné a kreativní asi tak jak si dokážete představit . Jako třešnička na dortu, která mě osobně sere nejvíc, jako že fakt mě to vytáčí, je jak se něco stane na kameře a jelikož pořad počítá s tím, že to sleduje průměrná přejetá vačice po lobotomii, tak nám někdo hned na to musí slovy zopakovat, co se právě stalo. Takže přeafektovaně veselej gay se napije vody. Střih. "Haha ja si došel pro vodu, kterou jsem si nalil do sklenice a z té sklenice jsem tu vodu vypil". Jááá vííím ty hňupe, já to před 2 vteřinama viděl! Trochu útok na lidskou inteligenci diváků. Chápu, že po první řadě autoři tohoto skvostu schytali kritiku o tom, že to sledují děti a mělo by jim to jít příkladem, ale na to jste se měli pěkně z vysoka vysrat! Nejste výchovnej pořad pro děti! Už to ani není zábava sledovat ironicky. Je to prostě jen jedna velká NUDA! () (menej) (viac)

DavidDizzer odpad!

Co to jako je? Tohle je opravdu myšleno vážně? Mě přijde, že tvůrce ani obsazené kreatury nemají ani mozek… všichni na facku, která by stejně asi nepomohla… ()

K19XX

Jednu hvězdičku dávám pouze proto, že se tam nachází má oblíbená Simoni, která pořad alespoň trochu zachránila svým humorem. Vše ostatní se dá hodnotit jedním slovem a to ODPAD. ()

Ziral odpad!

Neuvěřitelný výtvor, který nemá ve své stupiditě obdoby. Typická náplň života a zájmů dnešní mládeže ! ()

GanjaManCZ odpad!

Všichni i s producenty víme, že je to prvotřídní sračka.  Ale uvědomte si, že je to jen odraz dnešní doby. Kdyby na to ty zdegenerovaný děcka nečuměly, tak by tento hnůj neexistoval. Zasloužíme si vyhynout. ()