Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

JenTR

Ponekud blbost, nepochopil jsem vubec, jaktoze nejaky sef zasahove jednotky byl ve skutecnosti padouch, co chtel ukrast penize. To je lacine, hloupe a nepotrebne. Krome toho teda tam byl padouch cislo dve (sestra toho Inda)...no zkratka nic moc. Jennifer Aniston uz je botoxem tak opichana, ze nema zadnou mimiku a divim se, ze ji nevybuchnul oblicej. Sandler hraje porad stejne, lehce otravneho blba, ale obcas vtipny trochu je. Mozna je to spis na dve hvezdicky, ale treti si film zaslouzi za to, jakou si dela legraci z dnesni doby (trendu a modernich technologii). ()

poppy75

komedia na piatkovy vecer,taky trosinku lepsi priemer...takze nechapem,co z toho robia na netflixe take halo...jednotka bola bez debaty podstatne lepsia,hlavne tymi narazkami na agathu christie, ale za mna aj toto ok,..adama sandlera milujem,aj ten jeho trapny humor-hoci v tomto filme sa prekvapivo celkom drzal na istej urovni,skoro az sterilnej...asi mu zatrhli vacsie ulety..navyse on a jennifer su dlhodobo dobra dvojka...dala by som aj vyssie hodnotenie,ale musim strhnut body za-ciernu grofku /grofku? to vazne?/ ,za opernu scenu na javisku-tieto 2 zalezitosti boli z jednej kategorie,ktoru sa mi uz nechce ani komentovat...no a rozhodla som sa,ze odteraz,kazdemu,aj tomu najuzasnejsiemu filmu dam body dolu,ak bude v hlavnej ulohe herecka so strasidelnou tvarou po zakrokoch-vcera ma tak nasrala sandra bullock a dnes jennifer aniston...tieto 2 spolu s nicol kidman by uz nemali hrat,ich tvare ma desia,hlavne tie spadnute mladrave pery...ked maju producenti nutkavu tuzbu taketo dobrovolne postihnute osoby obsadzovat,tak nech vyuziju nieco ako deepfake,aj na cely film...takze v tomto filme je najohavnejsim vrahom botox ! ... ()

patient333

Určite väčšia blbosť ako jednotka, ale prečo nie. Bola to sranda, hlášky ušli, akcia ubiehala. Priviesť to viac do absurdna a bol by z toho ďalší Zohan. Každopádne neurazí, je to dobrá letná popcornovka, ktorá celkom zbytočne páli Netflixu veľké peniaze ale vo výsledku si to ľudia pozrú. ()

jara12

Druhý díl Krimi komedie se Sandler a Jennifer Aniston dorazil na Netflix. Po podprůměrné jedničce neexistoval jediný důvod, proč bych se na druhý díl měl těšit. A udělal jsem také dobře. Dvojka nenabízí nic převratného kromě změny lokace, jenž se přesunula z jachty do Paříže. Najdeme zde pár slušně vypadajících akčních scén, ale nic to nemění na tom, že herci nemají moc co hrát a postavy působí velice ploše. ()

RLkray

Z môjho pohľadu lepšie ako jednotka, miestami aj zábavnejšie. Dej určite zaujímavejší ako v jednotke, je tu množstvo bláznivých a bizarných scén popretkávaných tými vážnejšími. Potenciál na ďalšie časti tu určite je. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)