Shut In

• Veľká Británia Shut In

Matka s dvoma deťmi zostáva po príchode svojho násilníckeho manžela, ktorý je závislý na drogách, uzatvorená v špajzi, z ktorej sa nedokáže dostať von. Napriek bezradnej situácii je ale odhodlaná ochrániť svojich potomkov za každú cenu. (Marceloo)

Litvicek

Moje druhé JÁ si vyloženě přálo, aby tahle maminka v té spíži zůstala a všichni tam za svou neschopnost zaplatili svou smrtí. Bohužel se mi přání nevyplnilo a tak nás čekalo dlouhé, nervy drásající utrpení skrze stupidní příběh až k samotnému happyendu, kdy máma vyvařuje jablečnou marmeládu. Hodně zvláštní horor. ()

HonzysKISS

Fuuuha takový nelogický film jsem už dlouho neviděl. Tohle bylo opravdu nic moc. Na druhou stranu to mělo díky kameře naprosto skvělou atmosféru. Na pohled je to horor opravdu hezký, ale jinak to má velmi promarněný potenciál. 35/100 ()

Warhorr

No jak se mi do toho ze začátku vůbec nechtělo, tak jsem víc než mile překvapen. Mladá kočanda, mimochodem krásná herečka Rainey, kterou opět snad brzo někde uvidím, zůstane uvězněna ve spižírně. Je tak odkázána na pomoc své malé dcerky, kterou se snaží dirigovat. Na tu se spolehnout bohužel úplně nedá a když Vám do toho začne brečet ještě další škvrně, máte poraněnou ruku a myslíte si, že už to horší být nemůže, tak se objeví ještě další nezvaný hostitel a ta pořádná párty může začít. Co říct na konec? Ať žije Bůh a jablečná marmeláda ! ()

Rathalos

Vobec sa nejedna o horor,je to thriller a k tomu vsetkemu este aj nudny,vacsinu stopaze clovek cumi na zensku zatvorenu v spajzi,na konci sa nieco zomelie a the end,takze dve hviezdy bohate postacia...:-) ()

Rockerman

Jessica se ocitá v prekérní situaci. Ona zavřená ve spíži a dvě malé děti jsou tak bez dozoru v ohrožení dvou nevypočitatelných feťáků. Není to vůbec špatné, místy ta bezvýchodnost příšerně leze na nervy. Nedoporučoval bych to maminkám s malými dětmi. Silné tři hvězdy. ()

BOURQUE

Jednoduché miešanie prvkov drámy a thrilleru (štítok „horor“ by som to v pravom zmyslu slova spíš nepoužíval). V scenáru a pri vedení príbehu by sa dalo vytknúť niekoľko vecí (napr. to malé dievčatko fakt dokázalo postarať sa o ešte mladšieho brata). To však by som netvrdil, že režisérovi D.J. Caruso sa nepodarilo udržať pozornosť diváka tých cirka 90 minút. Vo svojom žánru malá jednohubka. P.S.: Pre mňa neznáma Rainey Qualley bola v pohode.  Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Kingjiri

Občas se povede natočit zajímavej film s nulovou výpravou, třeba jenom v telefonní budce nebo rakvi. Jenže tohle teda takovej případ neni. Pořádně zaujme jenom nápad se šroubovákem nebo aspoň trochu akční finále. Naopak řešení tématu drogový závislosti spolehlivě zařízne jakejkoliv pokus pořádně rozhýbat děj nebo vytvářet napětí. Kromě logicky nesympatickejch feťáků mi byla nakonec nesympatická i hlavní hrdinka. Marně hledám nějaký zásadnější pozitiva. Nápad s uvězněnim ve špajzu špatnej nebyl, jenom by bylo potřeba ho zpracovat uplně jinak. Víc jak dvě silnější hvězdy fakt dát nemůžu. ()

John80

Matka s dvoma deťmi sa chystá opustiť dom po svojej babke so svojimi deťmi kvôli výdavkom, až kím sa nechcene zabuchne v špajzi ,kde sa medzitým zjaví jej  násilnicky  manžel, ktorý jej otvorí  ale po hádke ju zavrie naspäť do špajze.  Zúfala žena sa snaží dostať von a komunikuje tak so svojou malou dcérkou  až  nájde spôsob ako  sa vyslobodiť zo zajatia ale tým to rozhodne nekončí Zaujímavý Thriller určite nie horor s podobným názvom ako z  roku 2016 s Naomi Watts ale s iním dejom Hodnotím 3* ()

gemi

Americká Tereza Ramba v komorním thrilleru, který mohl být úplně super, kdyby nedělala voloviny, při kterých se člověk plácá do čela, a prakticky všechny postavy (vč. jí) nebyly nesympatické. ()

Najt

Celkem překvapení. Nečekal jsem nic moc a vyklubal se z toho zajímavý thriller o pár hercích. Hlavni hrdinka byla sympatická a hrála pěkně. Překvapil mě i celkem scénář plus pěkné prostředí. Taková příjemná jednohubka. Lepší 3* ()

Mamlas odpad!

Primitivní, beznákladový film o jakési ženské, co je většinu času zavřená v kamrlíku a pak vyleze ven. Brak a hnůj. (1%) ()

SAINTS

Slušný film s výbornou Rainey Qualley v hlavnej úlohe.Nie je to nič velkolepé,no zároveň to nie je nič strašne.Príbeh udrží diváka v napätí až do konca.Oplatí sa pozriet. ()

LindaVa

Tak trochu zbytečně dlouhý film. Myslím, že by to mohl být podařený krátkometrážní snímek, kdyby se polovina vystřihla. Laynee mi neskutečně lezla na nervy... ()

Accuphose

Nejde o horor... abyste nebyli zklamáni, jinak je to velmi dobré a uvěřitelné drama, kde oceňuju zejména zápletku a konsekvence z ní vyplívající. :-) ()

Chicharron odpad!

Příběh debilní matky a děcek, na kterých se podepsal genom rodičů a stejně debilní výchova. Naprosto zapomenutelná záležitost, u které člověk žasne, jakou kravinu nám emerická kinematografie dokáže naservírovat. Doufám, že ti, co tomuhle "spektáklu" blbosti dali jednu hvězdu a výše, se na tenhle film podívají alespoň jednou týdně, je to přece takový majstrštryk...LOL. ()

Aceboris

Mladá Jessica je milujúcou matkou dvoch detí, prediera sa životom ako sa dá, ale nič jej nevychádza. Aby toho nebolo malo, v dome sa znenazdania objaví jej bývali partner, otec jej dvoch deti a drogovo závislí Rob Po krátkom rozhovore, chytí nervy a Jess zamkne do komory. To mu vsak nestačí dvere dokonca zabarikáduje a dom opustí. Jej deti zostávajú úplne samé a odkázané samé  na seba. Zaujímavé spracovanie a slušný herecky výkon a Rainey Qualley , ktorá sa to cele ťahala. Samozrejme, kto ma deti si vie živo predstaviť, čo a ako by asi spravil a ako by sa zachoval, v niektorých prípadoch boli dosť nelogické kroky. Každá normálna bednička s náradím má kladivo, toto hlavná hrdinka nechcela, sekera sa určite niekde povaľovala opäť nič. Lepší je vrchnák od plechovky, alebo skrutkovač. Chýbajú jej peniaze, ale knihu plnú 100 dolárových bankoviek zahodí, dalo by sa pokračovať. Scenárista si mohol dať viacej záležať na tom čo tam zapracuje, lebo z dobrého filmu spraví razom slabý priemer. Ináč, nechápem zaradenie filmu medzi horor, toto je čistý thriller s dramatickými prvkami. Za mňa 5/10 pozeratelne ()

caerol

Tak tohle mě fakt bavilo, mám ráda komorní filmy o pár postavách. Mělo to tu správnou atmosféru a Rainey podala skvělý výkon. Byla jsem napnutá jak struna od začátku až do konce. :) ()