Nejhorší spolubydlící

• USA Be Careful of the Quiet Ones
USA, 2022, 45 min

Réžia:

Domini Hofmann

Vysokoškolačka Maribel Ramos se pohřešuje a policie se zaměří na jejího spolubydlícího K. C. Joye, který ji jako poslední viděl živou. (Netflix)

Lilith03

Tento příběh byl za mě o trochu slabší, ale co se týče zpracování stále dobrý. Tvůrci jsou šikovní a dali si na seriálu záležet. Jak ovšem vždy říkám, těžko se hodnotí něčí život... Maribel na mě působí jako silná žena, která měla hroznou smůlu na rodinu. Je velká škoda, že si dříve nenašla partnera, člověk potřebuje v životě alespoň jednu osobu, o kterou se může opřít. Ona ji neměla. Její neteř ji měla moc ráda, ale co mohla dělat, když její matka za moc nestála. Sestra Maribel je hrozná slepice, je v nějaké pošahané sektě a o svou sestru se vůbec nezajímala. Bylo tak těžké si ji vzít k sobě? Asi jo. Sama to znám, měla jsem nedávno problém s bytem, potřebovala jsem na pár nocí jít k nějakému příbuznému, no všichni se na mě vysrali, poznala jsem jací jsou moji příbuzný. S partnerem jsme to nakonec zvládli a zjistili jsme alespoň jací jsou ti, kterým věříme. Nevím proč mají lidé problém někomu poskytnout bydlení na nějaký čas, já bych pomohla když by někdo blízký potřeboval. Sestra Maribel byla jedna z těch, kteří vám nepomohou. Nepomohla na začátku a k sakru v moment, kdy to bylo evidentní, tak ani pak. Mohla si ji vzít k sobě na pár dní než by K. C. odešel, ale vysrala se na ni a pak dělala před kamerou smutnou. K. C. byl narušený, ona ne, to ona je za smrt sestry zodpovědná, koneckonců sama přiznala, že to věděla. V psychologii lidí se vyznám a falešného člověka kolikrát poznám na první pohled, z ní to vyloženě jiskří. ()