Nejhorší spolubydlící

• USA Call Me Grandma
USA, 2022, 49 min

Réžia:

Domini Hofmann

Dorothea Puente provozuje ubytovnu pro lidi, se kterými se život moc nemazlil. Za zdánlivě laskavou maskou ale skrývá hodně temné úmysly. (Netflix)

Lilith03

Dokumenty o lidech se těžce hodnotí, jak hodnotit něčí život... Obzvlášť když se jedná o kriminální případ. Každopádně já hodnotím tento díl plným počtem, mají to moc dobře zpracované, dali si na tom hodně záležet a jsou tam všechny potřebné informace k případu. Případ je jistě zajímavý z psychologického hlediska, zajímalo by mě možná ještě více z jejího života, proč třeba neměla partnera a děti a proč to vlastně dělala. Něco tam bylo, ale uvítala bych toho asi více. Ale to už si opravdu cucám z prstu... Jinak případ mi připomíná podobnou ženu, která provozovala "kliniku" pro těhotné ženy, většině žen řekla, že dítě při porodu zemřelo a ona děti prodávala. Taktéž je to podobné vraždící zdravotní sestře, ta oběti zase předávkovala a když umírali, tak vedle nich ležela na lůžku. Tyhle ženy mi připadají podobné. ()

klukluka

Pěkná byla jedna věta téměř na konci tohoto dílu na adresu prosťáčka Berta: “Jeho posláním na tomto světě bylo ukončit vražedné řádění Dorothei Fuentes.” Všichni tu máme svůj úkol. Ta myšlenka se mi moc líbí. ()

Marze

Vydarene vypraveni. Ti kteri se narodi jako kriminalnici by meli byt jako drive nejak oznacovani, aby si na ne ostatni dali pozor. Nemyslim tuto seriovou vrazedkyni, ale hlavne ty, kteri kteri se snazi nekoho dobehnout, podvest. ()