Cyclops se vydává hledat výrobce nových vynálezů určených pro likvidaci mutantů. (Disney+)

Big_Boss

Tomuhle dílu dávám 80% jen protože ten druhý je ještě lepší jak ten první. Na animaci jsem si zezačátku musel trochu zvykat, ale po nějakých pěti minutách jsem se na ní adaptoval. Možná mě trochu rozhodilo, že souboj se Sentinely byl moc snadný, ale to je prostě tím, že X-Meni se s nimi už několikrát utkali a jsou daleko silnější tým než při jejich prvním střetu. Jsem hrozně rád za návrat původních dabérů a i ti noví mi rychle přirostli k srdci, ale proč sakra nevysvětlili, kde se tam vzal Bishop? Jako chápu, že se k nějakýmu vysvětlení časem ve zbylých osmi dílech dostanou (snad), ale zatím mi tam jeho postava přijde extrémně nadbytečná (že by musel splňovat požadavek - minumálně jeden černoch v mutantím týmu?) Jinak Storm a její střet se Sentinely byl značně epický, Cyclop konečně není za nezajímavého nýmanda a i ten Morf hezky vplul zpátky jako plnohodnotný člen do týmu - doufám, že nevyužijí jeho postavu jako halvní bránu pro všechny nadcházející camea, protože chci behěm nadcházejících tří sérií vidět hostovat Spider-Mana s hlasem původního dabéra Christophera Daniela Barnese nebo v nadcházejícíh dvou letech dostat oznámení o oživení Spider-Man: The Animated Series s názvem Spider-Man '98 (i když o tom značně pochybuju, když už Disney připravilo nový Spider-Manovský seriál YFNS). ()

Kothy

Marvel se vrací zpět v plné parádě. Ani jsem nečekal, že mě tenhle animák chytne. Navazuje lehce na filmy i na původní verzi z 90. let. Najdeme zde staré známé hrdiny, kteří se ocitají na životní křižovatce. Profesor X je mrtev a oni se snaží pokračovat v jeho odkazu. Pod vedením Magneta se vydávají na boj proti Traskovi a Sentinelům. Zatím mě to baví. "Bude naše dítě mutant?" ()

Artogon

Seriál si je dobre vedomý toho, že väčšina jeho súčasných sledovateľov budú tí ľudia, čo ho pred 20 rokmi sledovali na Jetix-e. Dnes sa už veľmi nesnaží schovávať za to, že chce byť pre deti a otvorene rieši témy smrti, vrážd, vzťahov, rasovej segregácie a politiky. Na ďalšie epizódy som zvedavý, zatiaľ som ale nadpriemerne spokojný. ()

Tomas.Bricha

No vrátil jsem se do svého dětství , slyšet tu znělku , a vidět ty postavy bylo pro mě po hodně letech uspokojivé. Musím uznat zpracování je opravdu dobré a myslím si že marvel animation má budoucnost , za mě opravdu TOP ()