Je to drsná parta ztracených existencí, z nichž se stali nájemní žoldnéři. Vox Machina se zajímá spíš o snadný výdělek a levné pivo než o ochranu země. Když však království ohrožuje zlo, naše divoká parta si uvědomí, že jedině oni jsou schopni znovu nastolit spravedlnost. Co začalo jako jednoduchá fuška, je nyní příběhem o původu nejnovějších hrdinů Exandrie. (Prime Video)

Recenzie používateľa Carlito1 k tomuto seriálu (3)

Legenda jménem Vox Machina (2022)

Ač už jste fanoušky Critical Role, nerdi, hráči dračího doupěte či jen diváci, co si chtějí užít opravdu kvalitní adult animaci. Tohle je seriál přesně pro vás. Inspiraci animačně si seriál vzal hodně z Castlevania (seriál) (2017). A adaptace kampaně dračího doupětě v tomto stylu animačním i vypravěčském je geniální nápad. ()

Série 1 (2022) (S01)

Exceletní pilot, avšak pořádně se příběh rozjíždí s koncem druhé epizody a dočkáte se úžasně provedené revenge story. Excelentní postavy, ač už naši hrdinové, či antagonisti. Humoru tu také nechybí a příběh se vine skvěle. Critical Role jsem vždy sledoval jen úryvky a partičku jsem si zamiloval a převedení jejich příběhu do seriálu pod štítem Amazonu byl náramný nápad. Tohle se opravdu povedlo. ()

Série 2 (2023) (S02)

Seriál opravdu nabral na otáčkách, co se týče drama, akce, vývoje postav, příběhu a symbolismu celé této cesty. A humoru je tu i přesto tolik, jako v první sérii! Opravdu bravurní série, nenašel jsem žádnou chybku ani hrubku. Je to výborný. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD