Je to drsná parta ztracených existencí, z nichž se stali nájemní žoldnéři. Vox Machina se zajímá spíš o snadný výdělek a levné pivo než o ochranu země. Když však království ohrožuje zlo, naše divoká parta si uvědomí, že jedině oni jsou schopni znovu nastolit spravedlnost. Co začalo jako jednoduchá fuška, je nyní příběhem o původu nejnovějších hrdinů Exandrie. (Prime Video)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (27)

Legenda jménem Vox Machina (2022)

Určitě jeden z lepších animáků že západu, ale po shlédnutí mě to přijde, že to mohlo být i lepší. I z takového toho Drákuly co byl dříve jsem měl lepší pocit. ()

Série 1 (2022) (S01)

Rozhodně povedený seriál ctící základy gungeon and dragons. ()

Postrach Tal'Dorei - 1. část (2022) (S01E01)

Takže seriál je překvapivě dospělý. Sprostý,  krvavý a vtipný. Což docela kontrastuje až s dětskou kresbou. Tak trochu jako Vládce větru. Popis členů družiny a nemožný úkol na začátek. A ještě asi špatný překlad?  Místo gnoma trpaslík? Kdo ty titulky dělal. ()

Hostina říší (2022) (S01E03)

Máme zde detail jednoho hrdiny z družiny. Pistolníka. Jeho krvavé dětství a setkání s jeho nemesis. Neobejde se to bez pořádné rvačky a trochy sexuálního vtipů. ()

Stíny před branami (2022) (S01E04)

Další celkem našlapaná epizoda. Domácí vězení kde se musí každý nějak zabavit. A boj s nemrtváky. ()

Cesta osudu (2022) (S01E05)

Vydání se na výpravu do své rodné země, kde je to úplně v prdeli. ()

Jiskra povstání (2022) (S01E06)

Záchranná mise ve vězení. Další masakry. Vtipná scénka s dveřmi. ()

Scanbo (2022) (S01E07)

Zajímavé lektvary. Zajímavé proměny. Překvapivý útok na záchodě a fakáčový šerm. ()

Zaříkávání (2022) (S01E08)

Vypořádání se s dalším nepřítelem ze seznamu. A hned další nebezpečí na cestě. ()

Záplava kostlivců (2022) (S01E09)

Na boj s nemrtvými se priest vždycky hodí. ()

Depths of Deceit (2022) (S01E10)

Máme tady zradu a menší puzzle. ()

Whispers at the Ziggurat (2022) (S01E11)

Závěrečná bitva a velice intenzivní s hlavními padouchy. Dále nevíme co máme čekat ze strany vyvolané věci a co se zraněným členem družiny. ()

The Darkness Within (2022) (S01E12)

Trochu Filler, ale co už. Boj s vnitřním démonem. Zázračné vyléčení a ignorování koule. No a závěr návrat na začátek řady. ()

Série 2 (2023) (S02)

Je to akční. Je to dobře ozvučené. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že je to furt dokola to samé. Nějaká minulost postav. Bezvýchodná situace situace a pak vítězství. Myslím si, že Japonci by to udělali lépe. ()

Povstání Chromového konkláve (2023) (S02E01)

Jestliže první řada byl boj proti mocnému upírovi a čarodějnici, tak noví nepřátelé jsou úplně nový level. Naprosto neporazitelní. Uvidíme co vymyslí naší hrdinové a o co padouchům jde. ()

Zkoušky Vasselheimu (2023) (S02E02)

Návštěva města co vypadá nic moc. Pomoc nepomoc a setkání s dávnými známými. ()

Potopená hrobka (2023) (S02E03)

Nebýt toho naprosto náhodného závěru, tak je to takový pěkný průchod hrobkou. ()

Ti, kdo odejdou (2023) (S02E04)

Pěkná bitka s dobrou hudbou. Ale možná moc urychlená. ()

Průchod ohněm (2023) (S02E05)

Tak jak předešlé dva díly byly věnovány minulosti našeho huntera a roguny s epickou bitkou na konci, tak teď to samé ale s mágem. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD