Noomi Rapace ve filmu o postapokalyptickém světě, ve kterém musí šest vojáků tajně přepravit záhadný balík přes zamrzlé souostroví. (Netflix)

RADX1

Dobrý námět, slušné zpracování, má to duši a i akci. Když se to vezme kol a kolem, slušný kousek s válečnou tématikou bez high-end sci-fi prvků. Samozřejmě nesmí chybět hromada populárních flashbacků, které nemají k příběhu vypovídající hodnotu krom té citové (vždyť jsme čím dál více tupé stádo co si nedokáže představit čím by si hrdina mohl procházet...), ale dalo se to přežít. Rovněž se konal málo reálný předfinálový zázrak. Závěr překvapil a pak to zoral trochu ten úplný konec. I tak jsem měl po delší době zas dobrý "nenasraný" pocit - dostal jsem podstatně víc než jsem očekával. ()

Dodge-I

Jejda - tak toto byl omyl a ponekud ztrata casu - inu "b" kategorie, jako kdyz namaluje... tak jen ta kamera a brusle(ni) - jinak klise na  druhou :-(( ()

JaKl

Noomi Rapace se snaží, ale špatný béčkový scénář a režii prostě nepřepere. Hloupá zápletka, post-apo provedení mizerné, většina filmu ve tmě (asi nebylo moc peněz). Zbytečný film. Nestačí, že je Rapace vaše oblíbená herečka, milujete post-apo, nevadí vám béčkové provedení, hrajete si stále na vojáky - tohle se prostě nepovedlo. 40% max. ()

Hansolo35

Tak jako na Netflix docela slušný. Má to celkem mrazivou atmošku...a to nejen kvůli mrazu, ledu a sněhu. Scénář je klasicky netflixovský. Takže netušíme kdo s kým a proč válčí... proč jí odebrali dceru... proč je jak g.i.joe a proč je tak škaredá. Děj plyne svižně, v paměti se to asi dlouho neudrží, ale dávám tři hvězdy. Za tu atmosféru a nepřítomnost obvyklé směsi multikulti postav. ()

Zaks

Kravina od A po Z. Mizivá akcia, samé nelogické hlúposti, príbeh hodný deravého groša. Jedna * za úvod v aute, ktorý sľuboval viac, ako sme napokon dostali... ()

StarFsh

Švédska propka na vojnu na Ukrajine, na Covid a pre podporu vstupu Švédska do NATO, ušitá horúcou ihlou, lebo peniaze treba rýchlo ryžovať, kým vojna trvá. ()

Marrakech86

úvodní scéna se odehrává v tunelu, kde matka s dcerou zastaví auto a pak je napadnou vojáci? atentátníci?...pak je potřeba sledovat další dvě hodiny film, kde se zjistí , co se dělo s dcerou, ale pak po celou dobu jsem nevěděl, kdo teda mezi sebou bojuje a proti komu a co se teda stalo.... Nevím, možná jsem ten film "nepochopil...ale jak to ze začátku vypadalo moc hezky, tak čím víc se blížil konec, tak to nabíralo tolik a tolik blbostí, že už snad ani nevěděli, co s tím filmem udělat. Závěrečný souboj na heliportu byl taky nervydrásající...:) Nikam neleťte, mám tady zraněnou kolegyni...nemůžete letět, nemáte legitimaci...Nezachraňuj mě...musíte ihned nastoupit, jinak odletíme... :)) ()