Hádej, kdo je vrah

• USA Bodies Bodies Bodies (viac)

Skupina bohatých dvacátníků plánuje večírek na odlehlém rodinném sídle. Společenská hra se rychle vymkne kontrole a stane se smrtelně nebezpečnou. Svěží a zábavný pohled na falešné přátelství. (HBO Max)

ZuzuB9

do popisku by sa hodilo napísať... hysterické a psychické labilné dievčatá vytvoria paródiu na horor, až komédiu..  nehody, ktoré sa udejú,  sa udejú za plnej asistencie hysterických záchvatov.. v konečnom dôsledku sa navzájom pozabíjajú.. ()

Dalajlada

Chlast, drogy a telecí věk. K tomu čupr hra a ejhle, máme z too sondu do hlubin sjeté duše. Co se asi tak začne odehrávat v hlavách partičky sjetých holek, když je při hře na vraždu někdo doopravdy zabit? ()

zikacek

Chtěla jsem dát původně 3 hvězdy, ale za ten konec a rozuzlení dávám 4 hvězdy. Za mě to mělo vše, co jsem očekávala - béčkové scény, napětí, trochu strachu a dobré postavy. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak film dopadne a protože jsem docela fanda takových filmů, tak se mi to nakonec líbilo. ()

Atilla odpad!

Nesympatické herečky, ubohá zápletka. Vtipné? Pokud se dopředu zhulíte, tak určitě. Horor? Něco si šlehněte, pak možná. Spíše je to psychoblábol, řešení vztahů mezi několika tupými slepicemi. S velkým sebezapřením  tu hromadu žvástů vydržíte, aby jste zbytečně promrhali čas. Údajně vtipný závěr- ne pro mne, dal se očekávat. ()

VeronicaLake

Na takomto type filmu ma dokážu zaujať dve veci. Dobrý twist a kočky. Ten twist mi rozhodne zaujímavý prišiel. Lenže to je 10 minút z celej stopáže. A bohužiaľ kočky sú ťažko podpriemerné. Až teda na Alice. Síce otravný stereotyp ale dobré zahraný. Takže vo výsledku nič moc. Ak by som sa na to ešte niekedy mala pozrieť, tak jedine na kokaíne, lol. ()