Kto prežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2017

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Chrissy Hofbeck

Reality show Kdo přežije přináší už 35. sérii a vrací se znovu na Fidži. Tentokrát show nabízí 18 nových trosečníků, kteří jsou rozděleni do tří kmenů podle povolání - na hrdiny, léčitele a pracanty. Kdo z trosečníků a z jakého kmene přelstí, přehraje, přežije všechny ostatní a získá výhru milion dolarů? (Zix.)

Hovado

Naprosto skvělá sezóna, která měla několik zajímavých osobností a hráčů. Alele na konci před finále tvrdě narazila, když produkce dělala všechno možné, aby zvítězila jedna konkrétní osoba. To opravdu zkazilo hodně dojem z jinak dobré řady. Na konci mě to fakt znechutilo. ()

Dienzenhofer

Doufám, že jednou všem pisálkům na ČSFD spadne jedno velké lejno na hlavu a pak bych je poslal do války, aby si uvědomili, že ty jejich sračky co tu píšou jsou mimo mísu. TOP150: Ben, Chrissy, Devon, Mike, Joe ()

Trixinka

SPOILERY....... Tak už i legendární Survivor a Jeff Probst jdou do kytek. Tentokrát budu stručná - cast až na pár jedinců mizernej, pořád stejná lokalita a nudný moře, nesmyslně mnoho imunit/výhod. Zpočátku to byla velká nuda, po sloučení se to trochu zlepšilo, ale finále šlo opět do.....Vítězi Benovi jsem zpočátku držela palce, ke konci už byl ovšem dost arogantní a nesympatický - nezařadí se k oblíbeným vítězům ani u mě. Opravdu to už chce změnu - jak lokality (proč furt moře, ostrov), tak formátu hry - vybodnout se na imunity, výhody a podobný blbosti a vrátit se k počátkům Survivora. ()

strom-z

SPOILERY Sezóna, který opravdu uškodil ten závěr. Aby bylo jasný, absolutně z ničeho nevinim vítěze - ten prostě navzdory mezerám v sociální hře tvrdě makal a nacházel jeden idol za druhym... ale strašně mi to vadilo ze strany produkce - jeden snadno nalezitelnej idol za druhym a finální twist byl prostě velkou sviňárnou pro Chrissie (byť jsem nechtěl, aby vyhrála) a měl bejt ohlášenej dopředu (což napraveno v Ghost Island). Jinak se většina sezóny nesla podle mě v mírnym nadprůměru, aby nabrala naprosto skvělej drajv s párem epizod, kdy Lauren spíchla alianci s Devonem, Benem a Ashley a Bena nasadili jako dvojitýho agenta - v Survivoru ojedinělej moment a fakt perla; bohužel Lauren si pak hru parádně podělala, zatimco Devon se ještě blýskl vynikající sebe-záchranou při zahrání Benova x-týho idolu. Nebejt toho nešťastnýho finiše jdu s hodnocenim určitě na 3 hvězdy. ()

Rooseman

Poprvé jsem ochoten přiznat, že twist v podobě rozdělávání ohně smrděl ovlivňováním hry, ale což... Je to pořád jenom reality show. Každopádně série slabá, nevýrazný cast, vítěz zasloužený. Dodal totiž druhé polovině série aspoň trochu šťávy, v první půlce šlo o absolutně nezáživnou podívanou. Krok vedle s tématem a i s grand finále. Jak napsala níže Brygmi: „Nehodnotitelné. Skvěle sestříhaná série s geniálním obsazením (hlavně Lauren, Chrissy a Devon), která měla nakročeno do mé top ten... aby ji pak potopil poslední díl s naprosto nesmyslným twistem, který jde proti základním principům hry. Survivor zažil lepší i horší časy, ale tohle překročilo skutečně únosnou mez. Jsem smutná." A nedá se nic než souhlasit, jsem smutný taky. Snad to byl jenom krok vedle, jinak totiž nemá cenu dál držet k show sympatie. Radši míň zajímavé série než emoční rollercoaster za každou cenu. ()

WolfIssen

Skvělá řada s přímo brilantními hráči. Nebudu jmenovat, protože jich je opravdu nadprůměr oproti jiným řadám. Co se ukončení a finále týče, jistě vzbudilo spoustu debat a rozpaků, ale s tím nikdo nic nenaděláme. ()

PlysovyMacko

Velmi dobre sa mi tuto seriu sledovalo, bolo tu vela sympatickych ludi a mnohi vypadli, nez som ich stihla spoznat. Vytvaraju sa aliancie, rusia sa, vzajomne sa podvadzaju a tvoria nove aliancie, stale sa nieco deje, nuda nehrozi. Kmenovky su plne podrazov. Zaujimavy moment bol, ked viaceri hraci nasli napovedu k imunite a vsetci sa vrhli na hrabanie, nastal totalny chaos.  Fandila som Devonovi, Ryanovi, Coleovi, Lauren a najviac Benovi - pripada mi ako ferovy spravny chlap. ()

blesstheDezz

hodně slušný cast s řadou kvalitních soutěžících, jak po fyzické, tak především té herní stránce, což nebývá zvykem. Já jsem s vítězem hodně spokojený, trošku (víc) mi to připomnělo cestu Mike Hollowaye (season 30), ale pravdou je, že zásahy produkce už jsou do očí bíjící a jestli předchozí sezonu totálně pohřbily, tak téhle při nejmenším nepřidaly. ps: rád bych podotknul SPOILER: že Ben sice našel milion idolů, ale kdyby ostatní nebyli líné prdele, tak třeba našli něco taky, je ostatně zvykem, že poslední roky je těch možností získat idol více než dost - to já jen tak na obranu vítěze. oblíbenci: Ben, Devon (zhruba do 12. dílu), Ali (from Cali), Ashley, JP ....neoblíbenci: Chrissy, Alan ()

blazma

Vypadalo to tak suprovně, ale nakonec se postupně z toho stal docela Resident sleeper. Prostě strašná, předvídatelná nuda. Chudák Ali Elliott udělala špatnou první alianci s největším debilem a už se z toho nevyškrábala. Jenže pak už mi tam všichni přišli strašně retardování, postupem hry. Mike, Devon, Chrissy i Ryan mi prostě lezli neskutečně na nervy. Jenže musím uznat že Chrissy hrála asi nejlepší sociální hru z posledních 10 lidí. Zatímco Benovi nezbývalo než hrát tu druhou stránku. Imunity a imunity a zase imunity. Narovinu mohl se trochu víc snažit v rámci komunikace. Jenže, to se těžko posuzuje, jestli se s ním nikdo nechtěl bavit celé dny nebo jestli se prostě nesnažil nějak s lidma bavit. Každopádně, to asi při jeh ''20té'' nalezené imunitě, začalo vypadat jak kdyby m to producenti jen předávali do ruky :D Cápek prostě neskutečný lucker. ()

bmx6 odpad!

Jak tu vetšina píše,tak je to naprostá pravda.Nejhorší série všech dob.Je to všechno jeden velký fake...Ono už to delší dobu stojí za hovno,ale poslední dvě série jsou teda fakt něco extra.Spíš než jako reality show,mi to připadá už jako předem připravený seriál,kde každý má své místo a ve výsledku mají i svého předem určeného božského vítěze....Za každým rohem imunita nebo nějaká směšná výhoda a absolutně žádné přirozené chování lidí jako tomu bylo dříve.Nejhorší jsou kmenovky,kde se každý tváří tak lacině,kde i dement pozná,že to jsou špatní herci a že to nemůžou být skutečné reakce.Proč si alespoň trošku nedají záležet,vždyť je to všechno tak do očí bijící.....(Vždy jsem to sledoval s takovým nadšením,vím...ono už nějaký ten pátek to nefunguje,ale přesto jsem se na Survivor moc těšil,ale po tomhle šílenství 2017 s tím už definitivně končím....ani zvědavost už nezafunguje...) ()

Teachman

35. série - oblíbenci - Desi, Cole, JP, Lauren a Chrissy. Zajímavé obsazení poměrně nudné řady s nezaslouženým posledním přeživším. Můj favorit měl vyhrát, protože hrál o hodně lepší hru. Tento vítěz byl produkcí dotlačený k zisku milionu dolarů. Škoda. :( ()

Schellby

Je vážne vtipný jak tady všichni brečej jakej je to podvod, že jde pořad do kytek atd. Nevyhrál váš favorit? Smiřte se s tím, nebo tady brečte v komentářích. Ostatně tak jak je to u každé série, jak jsem si všiml. Taky jsem né vždy byl spokojený s vítězem, ale sérii jsem poté hodnotil podle toho jak jsem se u ní bavil a ne podle toho jak moc se cítím ukřivděný, že vyhrál někdo komu jsem zrovna nefandil. Já se u téhle série celkem bavil, nebyla jedna z nejlepších, ale i tak u mě 75% ()

Lovin

!!!Spoiler!!! Mě tahle serie přišla fajn. Parádní taktické hry, super zvraty. Ben mi byl od začátku nejsympatičtější a Chrissy co jak se jí něco nelíbí tak chování jak nafrněná zlá paní učitelka mě srala . Co se týče twistu pokud by to bylo od teď pořád přijde mi to jako dobrá změna k lepšímu. Proč by ten co vyhraje imunitu měl ovlivnit celý výsledek hry?  Pokaždý je tam nějaký outsider co se vytáhne nahoru jen aby nikoho neohrozil a přitom neudělal vůbec nic. A dát možnost si to vybojovat sám je docela fajn. I když tady je to dost pochybné... ()

Vassa91 odpad!

Spoilery Velké zklamání. Tato série měla výborně našlápnuto k tomu být jednou z nejlepších. Bohužel s postupem času člověk tak nějak začne tušit, kdo to asi vyhraje - vzhledem ke zcela jasné podpoře od produkce. Ale to, jakým způsobem to proběhlo byla děs a hrůza. Zlatá podpora Russela Hantze, který krom hledání imunit uměl "hrát". Kmenovka s rozděláváním ohně ve mě vzbudila obrovskou "naštvanost" a vzpomínku na Robinsonův ostrov (když najednou rozhodovala pouze fyzická kondice, nikoli sociální aspekt hry), kde byly taky tvrdě popřeny principy hry. A to to na začátku nevypadalo vůbec špatně, ale nakonec obrovské zklamání. ()

Mallorca

Sezóna by byla celkem dobrá (celkem zajímavý a silný cast), kdyby do finále nebyl dotlačen někdo, kdo už měl dávno vypadnout. Nikdy dřív jsem produkci moc nepodezříval z vědomýho ovlivňování hry ve prospěch někoho, tady to ale bylo do očí bijící. SPOILERY. Tři imunity za sebou byla hrůza, ovšem poslední kapkou byla ta "výhoda" pro vítěze poslední imunity, která nakonec toho člověka stála vítezství a byla tou největší nevýhodou, jaká kdy ve hře byla. Jsem přesvědčenej, že to udělali jen proto, aby do finále dostali svýho oblíbence Bena, kterej mě ale štval a výhru si opravdu nezasloužil, vždyť jeho sociální vazby byly nulový. Pravou vítězkou téhle série je tak pro mě Chrissy, která by to měla jasně v kapse nebýt miliardy debilních twistů. Byla nejlepší jak strategicky, tak i její výkony při výzvách byly ohromný. Bohužel ale kvůli hromadě twistů, výhod a nevýhod, které Jeff propaguje jako strašně skvělý, ale jsou úplně debilní, už to není ono a hrozně mě to mrzí. Dřív musel vítěz Survivora mít aspoň nějakou sociální hru, dneska už to není potřeba, stačí jen hodinku hledat na pláži imunitu a jste ve finále, bohužel. Je mi líto že porota odměnila Bena, ale chápu že po dalším citovém vydírání na závěrečné kmenovce (proč se to děje v posledních sezonách tak často?), kde Ben samozřejmě nezapomenul po sté mluvit o tom, že je veterán, mu nakonec ze soucitu ten hlas hodili. Oblíbenci: Chrissy, Ashley. Neoblíbenci: Ben, Joe, Cole byl taky divnej. Reunion opět katastrofa, opravdu mě nezajímají nějací Benovi kamarádi, radši chci slyšet něco od hráčů. ()