Kto prežije - Thajsko

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2002

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor)

Další série soutěže se přesouvá do Thajska, na ostrov Koh Tarutao, který leží v Andamanském moři. Šestnáct trosečníků je vysazeno na ostrově, kde proběhne rozdělení do dvou týmů Chuay Gahn a Sook Jai. Každý tým si vybere svoji domovskou pláž a tím zahájí svůj boj o přežití odehrávající se v období monzunových dešťů. Tato série přináší do soutěže několik nových prvků a plno zajímavých soutěží na vodě i na souši. (HawkeyeSaw)

swinevenca

Naprosto zasloužený a dominantní vítězství, dobrej nápad se společným žitím, ale bez sloučení, žádnej extra sympaťák, naopak kupa debilů, přesto zajmavá řada. Jen mě vadí, jak se ty starý vždycky svezou, protože nejsou nebezpečný, přitom Jane mě spolu s Clayem od začátku vadili. ()

Pantai

Tak do poloviny jsem budoucímu vítězi fandila, ale s blížícím se koncem mi byl nesympatičtější a nakonec jsem si s každou kmenovou radou přála, aby vypadl. A on nakonec vyhrál. Favorité mi vypadli poměrně brzy a některé soutěže byly dovácky nezáživné. Ale celkově mě formát trosečníka baví a nejspíš bavit nepřestane. ()

bmx6

Nevěřil jsem tomu,že tato série je tak špatná.Bohužel po shlédnutí mi došlo,že to hodnocení tady je oprávněné.Tolik jsem se snad ještě u Survivor nenudil.Pro mě jednoznačně druhá nejhorší série. ()

turektureck

Původně jsem se nechtěl na Thajsko dívat nechtěl, ale jelikož jsem fanoušek Survivora tak mě to nedalo a koukal jsem se. Nechápu co se vám na tom nelíbí. Je to série jako každá jiná a já si našel zde oblíbence. Dokonce bych řekl, že je to lepší než Markézy ()

Filatov

Thajsko nabídlo zase zcela jiné unikátní exotické prostředí a nabídlo i jinou znělku, která mi ze začátku moc nesedla, ale zvykl jsem si na ní a ke konci už jsem proti ní nic neměl. Thajsko je kouzelné, takže výběr prostředí na jedničku. O trochu horší to bylo s castingem, protože zde bylo více nesympatických soutěžících, ale i přesto jsem si své oblíbené hráče našel. Konec série gradoval velmi pěkně, takže pořád solidních 70%. Oblíbení hráči: Brian, Ted. Oblíbený kmen: CHUAY GAHN ()

Zix.

Bez debat jedna z nejnudnějších sérií, ale najdou se i horší. Hlavní problém je absence někoho sympatickýho, komu by se dalo fandit. Když vezmu příběh jako celek, tak je určitě zajímavý v tom jak kmen staříků Chuay Gahn neustále prohrává a poté to nějak obrátí a doslova rozdrtí kmen mladých a silných Sook Jai.  Kdyby v tom kmeni byli sympatický lidi, tak by určitě se na tu sérii určitě hned koukalo jinak. Vítěz Brian sice není jako zbytek castingu moc sympatický nebo fanditelný, ale dokázal jednoduše vyhrát hned na první pokus stylem jako opěvovaný Rob Mariano - nejdříve hlavně díky jeho dovednostem v soutěžích a jednotě svýho kmene doslova vyhladí Sook Jai, poté ovládá dokonale svůj kmen a pro jistotu to jístí výhrama individuálních imunit. Navíc má tahle série pro mě i pár vtipných, skvělých, ale i kontroverzních momentů, který mi v hlavě uvízly - falešný sloučení, který Shii Ann sežrala i s navijákem, výlev poblázněný Ghandie, opička krade v táboře jídlo, škrcení Claye při soutěži nebo jak Brian nezná ani přesně jméno Shii Ann která k nim málem přeběhla. ()

Vitasex

Já osobně tuhle řadu řadím mezi průměrné (zatím viděno 1-8 a 13). Když to prostě budu brát jak mě bavila, tak je lepší jak Afrika nebo Markézy... Bohužel nenabízí tolik zajímavých hráčů na které byste vzpomínali jako třeba na Colbyho z Austrálie, Ruperta z PI nebo Riche z Bornea. Ale jeden hráč/ hráčka se objeví ještě v All star serii, proto určitě stojí za zhlédnutí. ()

lapaix

Jeff Probst tuto sérii označil za svou nejméně oblíbenou vůbec. Na jedné z českých stránek o Survivoru je tato série také označována za nejhorší. A ani mě to nijak nenadchlo. Prvním zásadním mínusem byly výzvy. Proti minulým i budoucím řadám to tady byla skutečně nuda, u některých zadání nešlo říct nic jiného, než "WTF?". Třídění ryb, hromada nudných skládanek a podobné nesmysly vážně nepobaví. Další mínus byli někteří soutěžící. Rozhodně nešlo o špatný casting, protože se objevila hromada originálních lidí, kteří slibovali zábavu. Ale ti buď soutěž brzy opustili, nebo nakonec moc zábavní nebyli. Ukázkou největší mrchy je Ghandia. A v neposlední řadě hráli v neoblíbenosti série roli i nepříjemné události, jako bylo sexuální obtěžování a údajný rasismus. Pár dobrých momentů se ale samozřejmě našlo, obzvlášť v první polovině. I přesto ale z řad, které jsem viděla, je Thajsko ta nejslabší. Dávám 25% za pár momentů, některé soutěžící a za to, že nakonec vyhrálo to menší zlo. ()

roborrrjf

Táto séria je neoficiálne zapísaná v histórii Survivora ako tá najhoršia, osobne ju radím na predposledné miesto. Podľa môjho názoru za to môže kombinácia mizerného výberu súťažiacich, predvídateľnosti, NUDY a hlavne tomu chýbala potrebná iskra, ktorá robí Survivor tak skvelou Reality-TV. Pozitívom je prijateľný víťaz a zaujímavé intro 55% ()

nolitimere

15 stratených existencií + anjel menom Erin/moja favoritka/ .... a opäť pád tam kde sa ani slepý a ani hluchý nebaví.Pána menom Clay by som chcel stretnúť aby som mu do jeho hnusného ksichtu povedal aký je to egoistický k*kot.Tie dve sú za Thajsko a za Survivora inak dosť veľká bieda ... škoda. ()

Mallorca

Tragická sezóna plná nepříjemné atmosféry, tupého a otravného castu a trapného "incidentu", který se pak zvrhne v poměrně nechutné divadlo je určitě nejhorší zážitek za prvních 20 sezón Survivora. Finálová dvojka hodně nesympatická, i když uznávám, že vítěz hrál slušnou strategickou hru, přesto je to ale hroznej člověk. To se potrvdilo mimojiné tím, že dostal pozvánku do All Stars, kterou odmítl, protože chtěl za účast víc peněz (i když už je dolarovým milionářem). Opravdu nechápu účast Shi Ann v All Stars, když jediné co udělala byla jedna blbost, za kterou byla hned vyřazena. Pokud se tedy chcete dívat jen na dobré sezóny Survivora, vyhněte se Thajsku. P.S. O tragičnosti obsazení svědčí i to, že je zde na csfd v účinkujících napsaný jediný člověk - Jeff Probst. ()