Kto prežije - Perlové ostrovy

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2003

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Jon Dalton, Rupert Boneham

Máme tu již 7. sérii amerického pořadu Survivor, která je považována za jednu z nejtvrdších v historii soutěže. Hráči se mezi sebou utkají na ostrovech v Perlovém souostroví a zjišťují, že hra začíná už na lodi na cestě k místu, kde by normálně začali. Dalším nepříjemným zjištěním bylo, že musejí pokračovat v tom, co mají právě na sobě. Poperou se s těmito a mnohými dalšími problémy nebo budou zažívat trable? (Attta)

pan Hnědý

Nejoblíbenější a nejzajímavější série. Výborné zvraty, překvapení a napětí. Zajímavé sledovat charakter postavy Ruperta, a mého favorita Andrewa. Průměrný konec (díky nezajímavé finálové dvojici). Pátou hvězdičku bych dal za předpokladu, kdybych se SURVIVORU zúčastnil já osobně s Megan Fox :) ()

jeandepatch

Pearl Islands se nesla v pirátském duchu a Drakův kmen narozdíl od Morganů využil své dovednosti v nákupu v Panamě. Po cestě si ještě užili barbeque. Rozhodně "Perlovky" patří mezi TOP série. Ústřední postava: Jon Fairplay Oblíbenci: Rupert (TOP), Savage Neoblíbenci: Lillian, Ryan O., Trish ()

giovanni3

Jedna z nejlepších a nejzajímavějších sérií vůbec s hromadou individualit a zvratů. Zde ani nelze napsat něco bližšího, aby člověk neprozradil nějakou perlu. V vítězem/vítězkou spokojen vůbec nejsem bylo tam x hráčů/hráček co by si to zasloužily víc a co ji/jemu pomohly k výhře víc jak on/ona sám/sama... Každopádně Johniho představení bylo úžasné a právem je jednou z top hvězd vůbec. Nejvíce jsem přál Rupertovi, který byl ve všem vynikající a pak Andrewuovu. Dávím 4z5 jen proto, že tomuto seriálu nedám 5z5 snad nikdy již z principu. ()

Vabr

Před sloučením to byla popravdě o dost větší sranda. Začátek byl hodně dobře najetej a originální. Bohužel ze soutěžících mi nikdo až tak nepřirostl k srdci. Nikdo mě tu ani nějak hodně neštval, když už tak ale John, a pak Burton, u kterýho to byla škoda, protože se předtím jako nafrněnej nechoval. Výzvy byly jako vždy super a nastalo i zde několik zajímavých zvratů a herních taktik. Nicole a její taktizování nejvíc 😂 - tak strašně pitomý. Výherce si to zaslouží, ale některý ty kecy u finální debaty byly celkem přehnaný a zároveň ironický. Oblíbení hráči: 1. Sandra Neoblíbení hráči: 1. Jon 2. Andrew 3. Burton ()

Zdeňka

Z vítěze jsem měla obrovskou radost, především i z důvodu s kým se to vůbec do toho finále dostala. Nemám proti skautům nic, ale tahle mi fakt vadila. Zajímavostí pro mne je, že v této série mne Rupert moc neoslovil, zato "Jonny Fairplay" mě bavil, v závěru jsem mu i to vítězství přála. Favorit: Burton Roberts ()

• Jedná se o jedinou sérii, kdy individuální imunita nebyla ve formě náhrdelníku. Místo něj vítěz vždy obdržel pirátskou šavli s pouzdrem. (Hidan)
  • Jedná se o první sérii, ve které dobrovolně odešel jeden z trosečníků. (LEGACY)