Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

KorenGeorge

Úžasný britský seriál. Suchý, vulgární, morbidní i ujetý humor. Skvělý český dabing v podání Jana Potměšila a Martina Veldy překonává jen překlad Petra Palouše (zejména u songů). I po několika shlédnutích jsou skeče vtipné, u některých mi smíchy téměř povolovali svěrače a kroutil jsem hlavou nad tím, jak tohle může někoho napadnout. Nejlepší fláky: Curly a Nige ve zverimexu, Dovolená s Quentinem rekreantem, Člověk, co nic nebere vážně, El Cojones, Skupina Oaday všechny scény s "opepříme". ()

Diego75

Občas parádní scénky jako například šachy nebo ,,Čumíš na mě", ale celé epizody už nebývají tak povedené. Většinou navíc pointa divákovi dojde dříve než má a ty písničky nakonec často nepobaví vůbec. Možná je na tomto seriálu nejlepší český dabing Ladislava Potměšila a Martina Veldy. ()

Rodney McKay

Ano Gareth Hale a Norman Pace mi vždycky zvednou náladu. Protože při sledování těhle dvou se prostě nejde nesmát! =) Pro mě je Hale and Pace takové antidepresivum na špatnou náladu.. zejména Man Who Can't Take Anything Seriously u toho se vždycky třískám smíchy =). ()

Kinderr

Úžasná sranda, jak dokáží pobavit pouze dva lidé. Nejvíce se mi líbí: to čumíč na mě? a jak hrají šachy. Ač anglický humor moc nemusím tak tohle mě pobavilo na plné čáře:-) ()

Wlashack

Tyhle neskutečné shluky scének a skečů, doplněné mistrným dabingem nejde ohodnotit jinak. Skoro tak dobré jako Červený trpaslík. Opepříme! :-) ()

mafounkešu

Je to legenda. Je to skvělý, hrozně vtipný. Ale prostě to není tak úplně dokonalý. Pro mě vždy bude za 5* červený trpaslík. Dalo to základy, hodně jsem se u toho bavil, ale je to seriál, víte.. Přesto dokázali, že s nápadem nedokážou přestat. 95% ()

burg

Tak nevím, některé scény byly regulérně bravurní (Bitka v hospodě, nebo Jak velký jsou ty rámečky 6x4?), ale u jiných jsem nevěřil vlastním uším i očím. Ostrovní humor mám opravdu rád, mnohem radši než jakákoliv komedie z USA, ale tohle mi přišlo jako naprostá kravina srovnatelná s naším TELE TELE.. Nebo jsem se ocitl při sledování v jiném rozměru? Víc jak 3* z toho nevypotím a to i se zavřenýma očima ()

Traktorista

Absolutní pecka humoru a gegů, které se ještě mnohdy rozvíjejí celé další epizody. Úžasně zmáknuté scénky plné maximálního nasazení a citu pro detail. Tyhle dva týpky prostě musíte milovat, protože jejich krátké scénky jsou narvaný až po uši vtipem. Opravdu velikým přínosem je zde suprovejPotměšilův dabing, kterej zvedá tenhle seriál ještě o třídu vejš. Jedina skvrnka na kráse je zde Verbal, ale dle chybějícího komentáře, se nejspíše překlikl, když koukal na nějaký poníčko. ()