Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

OPI.

Byl jsem překvapen dabingem. Jan Potměšil se toho chopil opravdu skvěle. Mam rád britský humor a kvalitní britské seriály. Hale and Pace mezi ně rozhodně patří. ()

PedroPo

"Abych v mládí nemasturboval, dával mi otec do čaje jednu věc. Můj penis." Je potřeba dodávat něco víc? Vynikající esence anglického humoru, která byla ještě povýšená českým dabingem. Od té doby vždycky když jedu taxíkem, musím se lehce usmívat, protože tahle profese je díky tomuto seriálu už navždy spojená s lehce vtipnýma strejcema (bez ohledu na věk a vizáž). ()

smack

Nebýt českého mistrovského dabingu Ladislava Potměšila a Martina Veldy, nevzniknou takové legendární hlášky. Na verze s českým dabingem nedá nikdo dopustit. Perfektní pointa v každém sketchi. Anglický humor nemá konkurenci. ()

boni

Bezesporu skvělý počin, který ani s přibývajícími roky neztrácí nic ze svého lesku. Velké množství tradičně britského humoru a opravdu výjimečně sehraná ústřední dvojice. To vše dělá z Hale and Pace za všech okolností vytříbenou zábavu. Na pět hvězd to ale rozhodně není, a to ze zcela prozaického důvodu, kterým je kolísavá kvalita epizod a jednotlivých výstupů. Každopádně to nic nemění na faktu, že mnoho scének se stalo opravdu kultovními, já mám asi takových pět, které jsem jeden čas omílal pořád dokola, a které patří vůbec k tomu nejvtipnějšímu, co jsem kdy viděl. ()

Tanmut

Pánové používali inteligentní, světácký a vytříbený humor, což ovšem z britských komiků dělal kdekdo. Výlučnosti dosáhli tím, že jej aplikovali na samé zhovadilosti. Sláva jim. ()

Šindy

Bez pochyby jeden z nejvtipnějších seriálů. Britové zkrátka mají skvělý humor, díky kterému dokážou v natočit neuvěřilné věci. Hlavně dokáží udělat seriály tak, že u nich pukáte smíchy. Britský humor je zkrátka jenom jeden... Navíc se tady povedl dabing, ten je vážně skvělý. ()

Myrddin

Některý skeče sou dobrý, že se u nich člověk celkem i zasměje, ale nemůžu si pomoct - většinou mi připadaj úplně nablblý, trapný a bez pointy... ()