Neobyčajný svet

• Česko Divnosvět (viac)

Vydajte sa na cestu hlboko do Neobyčajného sveta, ktorý sa odohráva v obrovskom, skrytom, podzemnom svete, kde na vás čakajú bizarné stvorenia, hroziace nebezpečenstvá a úžasné dobrodružstvá. Cesta nás zavedie do sveta, o ktorom nikto netušil, že existuje, kde sa stretneme s množstvom neznámych tvorov - niektorých zvláštnych, niektorých podivuhodných a niektorých vyslovene nebezpečných. Najväčší objav, ktorý na hlavných hrdinov-rodinu Cladeov čaká, je však kľúčom k ich vzájomnému vzťahu a k tomu, čo ich čaká v budúcnosti. (CinemArt SK)

FFFilm.cz (František Fuka)

"Občas nápaditá výtvarná stylizace, pár zajímavých nápadů, ale (opět) to vypadá jako zcela náhodný guláš, který sice obsahuje potřebné ingredience, ale nic dostatečně zajímavého. Například závěrečná pointa by vydala na samostatný film, ale je jí věnována asi jedna minuta děje." viac

Filmpress.sk (Tomáš Rolík)

"Nie je toho málo, čo Neobyčajný svet ponúka. Chvíľku si ale treba počkať, kým aj zdanlivo samoúčelné, „kontroverznejšie“ tvorivé prvky zapadnú do celkového významového kontextu presne tam, kam patria." viac

MovieZone.cz

"Nenadchne, neurazí. Příběh o jedné rozhádané rodině, která se dostane do tajemného a nepředvídatelného světa, obsahuje hezké poselství v hezkém audiovizuálním zpracování. Ale nic moc navíc." viac