Reacher a Finlay se při pátrání po nezvětsném Spiveym dostávají do střetu s Klinerem starším. Roscoe se dozvídá o Reacherově znepokojivé minulosti. (Prime Video)

Kaka

Trochu moc Punishera v nepunisherovském podání, tedy pokud nepočítáme ten humpolácky Desert Eagle za pasem a trochu málo vtipu a ironie, které příjemně osvěžovaly předešlé dva díly. I tak ale příběhová skládanka zatím funguje dobře a pomalé odkrývání figurek na šachovnici zatím dává smysl. ()

castor

Policistka Roscoe minule dostala výhružnou zprávu, ale vyšetřování nevzdává. Spojí se se správní úřednicí u tajné služby, která měla s Reacherovým bratrem evidentně společného víc, než jen kancelář ve stejné budově. Návštěva u Klinera fajn, dosud lehce upjatý Finlay ukáže, že má koule. Ty už v kufru auta nebude potřebovat Spivey, po kterém Reacher pátral. Navíc zřejmě dostane do kufru milou společnost. Baví mě černý humor, baví mě béčková stylizace, baví mě úderné hlášky, baví mě chemie mezi ústřední trojicí. Ostatně i tvůrci se evidentně rozhodli vykreslit Reachera poněkud komunikativnějšího, než jak působí v románové předloze. Slušně se tu pracuje s klišé, má to celkově fajn atmosféru. Willa Fitzgerald coby Roscoe je neskutečně roztomilá, takovou strážkyni zákona by chtěl každý zapadákov. ()

Ouwen

Po třetím díle jsem to zalomil. Postava Reachera mi přijde vyloženě trapná (hlavně s tím jakou zbraň při sobě nosí, wtf?) nikam se nevyvijí. Na to že ZÁLEŽÍ NA DETAILECH, tak detaily jsou to poslední co zde člověk najde. Ta policajtka je obrovskej fail a ostatní charaktery působí jako kýč na to, co člověk mohl vidět už tisíckrát. Akční scény jsou umělý, nesmyslný a mizernej audiovizuál tomu nijak neprospívá. ()