Filmaři a herci ze seriálu Papírový dům se rozpovídají o tom, jak umělecky ztvárnili emoce jednotlivých postav během natáčení první půlky závěrečné řady. (Netflix)

Arkagas1989

po fenoménu je tu další dokument, který nám přibližuje zákulisí seriálu, tentokrát ale zaměřený na postavy, na jejich tvůrce, ale i ztvárnitele. Tenhle dokument Vás vezme do jejich soukromí, do příprav na každé natáčení, do koloběhu vymýšlení scénáře přímo na scéně. Do hodin a hodin fyzických tréninků, které byly potřeba.  Ale taky Vám ukáže například to, jak 50 lidí pracovalo téměř rok na scéně, která stála několik milionů, jen proto aby se v seriálu ocitla na minutu a 32 vteřin. I o tomhle je totiž La casa de Papel. Ne vždy jde ale všechno po drátkácha i herci a filmaři jsou jen lidé. Spaní na place, vyčerpanost, nasranost, odhodlanost. Nic z toho tady nechybí.  Další skvělá záležitost, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek La casa de Papel. A nám už zbývá jen počkat si do prosince na ukončení 5.řady. ()

B.Wilde

Zajímavý dokument, to zpracování se mi líbilo. Hlavně ty rozhovory s herci, i nějaké perličky z natáčení. Popravdě, bylo to snad i lepší než první půlka S5. ()