Seriál odhaľuje tajomstvo desivého mesta, ktoré uväzní každého, kto do neho vstúpi. Zúfalí obyvatelia sa snažia viesť aspoň zdanlivo normálny život, zatiaľ čo hľadajú cestu von. Musia však čeliť hrozbám okolitého lesa vrátane hrôzostrašných netvorov. Tí sa vynárajú po západe slnka. (HBO Max)

Recenzie používateľa Anderton k tomuto seriálu (22)

Ball of Magic Fire (2023) (S02E09)

Epizóda, ktorá ukazuje, že na zvláštnom mieste sa môžu mierne meniť aj pravidlá a nie je to zrovna pre dobro komunity. Do hry sa dostávajú cikády, stará riekanka, začína sa venovať pozornosť majáku a zombies sa chovajú inak ako po predošlé noci, respektíve predošlé roky v noci. Len škoda, že napätie dielu v jednej dejovej línii je založené na nezmysle, že ak niekto zahodí kľúče od auta, tak ich v tráve nikto nemôže nájsť. A myslím, že pozadie starého príbehu sa dá do istej miery na základe indícií vydedukovať. ()

Once Upon a Time (2023) (S02E10)

Finále ponúklo zopár prekvapivých momentov, dozvedeli sme sa pôvod tajomného obrazca, navštívime istú stavbu, ktorú sme predpokladali, že vo finále navštívime a na konci sa stane niečo, čo som osobne rozhodne nepredpokladal, že sa môže stať. S finále som tak spokojný, samozrejme s prihliadnutím k tomu, že From je seriál na niekoľko sérií a neponúka tak celkové odpovede, ale iba tie čiastkové. A mňa to baví, i keď určitá frustrácia z toho, že zase treba rok čakať, tu panuje. ()