Seriál odhaľuje tajomstvo desivého mesta, ktoré uväzní každého, kto do neho vstúpi. Zúfalí obyvatelia sa snažia viesť aspoň zdanlivo normálny život, zatiaľ čo hľadajú cestu von. Musia však čeliť hrozbám okolitého lesa vrátane hrôzostrašných netvorov. Tí sa vynárajú po západe slnka. (HBO Max)

Xazax

Tak zkouknuta 1. série...a přiznám se, že jsem čekal asi trochu víc. Začátku bych dal určitě více hvězd, říkal sem si jak je to prima strašidelný a čekal sem, že to bude nějak eskalovat... ale jak se blížil konec a stále jsem se vlastně nedozvěděl víc než na začátku seriálu, začlo to být trochu...divné. Dal jsem tomu šanci až do konce série s vyhlídkou na nějaké grand finále s rozuzlením nebo tak a místo toho jsem dostal přímou pozvánku na pokračování... No jako fanda žánru se na to samozřejmě podívám, ale autoři by s tím měli trochu asi pohnout a dát tomu trochu smysl jestli z toho nehodlají udělat seriál ala Tak jde čas apod. :-) ()

lineker

Takový Ztracení z pevniny. Já tyhle koncepty komunity, kde nevíte proč, co, kdy a kde mám rád. Tohle místy celkem vaří z vody, ale moje neutuchající touha po rozuzlení je stále silna, takže pojedu i druhou sérii. Doufàm, že to se mnou ve finále moc nevyjebe. ()

bmoss

Tento serial si zasluzi 4 hviezdicky, ja by som dal kvoli mojmu bias 4 a pol a zaokruhlil som na 5, kvoli kuvicim hlasom z dvoma hviezdickami, nakolko si myslim, ze to je prilis malo. Ano, je to ako Lost, ano, natiahli to o zopar dielov. Ale paci sa mi budovanie napatia, absurdne situacie a celkovo koniec druhej serie. Ked to bude mat maximalne 3-4 serie a lepsie ukoncenie ako Lost, tak budem celkom spokojny. ()

wlaso

Co postava to debil. Jeden vacsi ako druhy. Boze a taky potencial to malo. Druha seria je hnoj riadny. Skoda. Ale titulna znelka bombova. ()

BioBoid

Skvělá atmosféra, skvělý nápad. Po dlouhé době se mi ježily chlupy po celém těle. Ve druhé sérii na mě bylo trochu moc halucinací a ne moc logická balerína story. Začal jsem se trochu bát o scénář, ikdyž tam byly slušné momenty a náznaky. Doufám, že to neskončí fiaskem jako Lost. Za mne první dvě série 5*. ()

JohnDark

From, Horor, USA 2022-2023, 1. séria 10 častí, 2. séria 10 častí H: Harold Perrineau, Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, David Alpay, Hannah Cheramy, Simon Webster, Elizabeth Saunders, Shaun Majumder, Ricky He, Scott McCord, Chloe Van Landschoot, Corteon Moore, Avery Konrad, Paul Zinno, 80% ()

silvia93

Začátek ok, ale mohlo by to reálně skončit už v první sérii. Ráda bych vrátila čas, který jsem do toho investovala. Totální nuda, o ničem, nikam to nevede...přeskočila jsem asi 4 díly ve druhé sérii a vůbec ničemu to nevadí, jak kdyby se nic nestalo, konec je divnej i bez toho... ()