Frank Morrison (John Travolta) měl problémy s alkoholem, a tak není divu, že jeho ženě Susan (Teri Polo) povolily nervy a rozvedla se s ním. Žádné sliby a ani silná vazba na dospívajícího syna Dannyho nepomohly. Malý Danny se se situací vyrovnává po svém. Stane se z něho rebel a problémy následují jeden za druhým. Rodinné drama vyvrcholí ve chvíli, kdy se matka znovu vdá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), který požaduje absolutní kontrolu nad vším a nad každým v rodině. Danny zjistí, že jeho otčím je ale pořádný hajzl a vrah... A ten nepotřebuje svědka... (oficiálny text distribútora)

Mania

Zápletka poněkud chabá, i když to přítomnost Johna a Vince poněkud vylepšuje. Místy jsem se nudila, nadruhou stranu záporák Vince byl záporný natolik, že jsem mu ani já nefandila. ()

Amplifier

Vince Vaughn mě jako záporák moc nesvědčí a závěr by mohl být trošku vlačnější film se dlouho motá kolem ničeho a pak bum a je konec. Jinak docela slušný thriller u kterého jsem naštěstí neusnul *** ()

Lyžař

Ja a John Travolta, to je holt tezky. Ja ho mam proste rad. Tenhle film neni nicim vyjimecny. Neni. Protoze mam rad i V. Vaughna, cely film utekl, aniz bych koukal kamkoliv jinam. To se casto nestava. Pointa z filmu dycha uz od zacatku, to ale nicemu nevadi. Presne tohle jsem potreboval. Zadnou prekombinovanou, cenama ovencenou, blbost. ()

waska

Velké zklamání. Slušné herecké obsazení, hodně vysoký rozpočet a z toho takový béčkový thriller? Něco nebude v pořádku a i když herci nepředvádějí zrovna excelentní výkony, v nich to asi nebude. ()

Psycho.R

Vaughna opravdu nemám rád, hrát neumí a jeho komedie nejsou vtipný. Takže když pak dostává kapky od Travolty, tak jsem si lebedil. ()

Shredder

Tak neskutocne priamociarny thriller som uz davno nevidel, Becker sa nepokusil ani o primitivnu zapletku. Co ma sokovalo po precitani komentarov je udajny rozpocet 75 milionov, pretoze aj napriek pomerne hviezdnemu obsadeniu film posobi skor ako televizna adaptacia za par supiek. ()

moviepill

Mám taký pocit, že tento film zachraňujú len dve veci: 1. to, že som bol pomerne slušne napätý a 2. Matt O'Leary a jeho výkon. Ten chalan hrá asi najlepšie v celom filme... ()

MT_Y

Malého svědka mám víceméně rád, na rok 01 dobré střihy, kamera super a herci k těm není co moc říct, hráli prostě dobře... Nový manžel že bude "hajzl" se dalo čekat tak to prostě bývá no (buďto to bývá manžel nebo nový manžel a Johny Travolta a zaporak? Pche asi ne no). Je pravdou, že "otcim" mě rozciloval od začátku do konce (Nervy fakt litali nesnáším když se někdo tak chová)..... Po jiných stránkách asi nevím co bych ještě podotkl, příběh šel pozvolna, gradování fungovalo víceméně a myslím že tím že zaporak bych sám eh... Tak to znamená jen že herec to zahrál fakt skvělé a také co čekat od člověka co hrál ve filmu "Psycho" že ano to asi jinak ani nešlo že 😆🤗.. No hodnocení 5 hvězd 90% ()

StanleyVanH

Jak jinak. Tento film mam na disku uz jakou dobu a podle hodnoceni, jsem se bal na nej podivat, o jak jsem se spletl, nakonec jsem mel peknou a docela napjatou podivanou. Muj oblibenec Vinc hral moc dobreho zaporaka, parada. ()

Rathe

Ať už je příběh hloupý sebevíc, tak film se mi dost líbil. John Travolta mě tu docela překvapil, ale i tak se mi v roli hodně líbil. Vinceho Vaughna jsem poprvé viděl jako záporáka a ani se nedivím, protože mu to moc nesedí. I tak to bylo efektivní a Matt O'Leary byl skvělý. ()

dalia

Čekala jsem společenské drama na téma přetahování o syna po rozvodu a byla jsem příjemně překvapena napínavým detektivním thrillerem. Nikdo ze zúčastněných není zrovna stoprocentní klaďas, takže vše působí o to přirozeněji. Herecké výkony hlavních postav byly přesvědčivé a nebyly zde žádné zdlouhavé či nudné scény, film nemá přehnanou délku a děj pěkně "odsýpá". ()