Profesor Phillip Brainard je sice vědecký génius, ale také nenapravitelný sklerotik. Už dvakrát zapomněl přijít na svou vlastní svatbu a jeho snoubenka Sara, povoláním prezidentka univerzity, už má Phillipovy zapomnětlivosti plné zuby. Co je jí platné, že ji podle svých slov miluje každou molekulou, když kvůli svým vynálezům nikdy nepřijde k oltáři. Ale tentokrát má profesor Brainard seriózní omluvu - při poněkud brizantnějším pokusu objevil to, o co usiloval dlouhá léta. Na první pohled obyčejný zelený sliz je ve skutečnosti částečně inteligentní hmota s nevyčerpatelnou zásobou energie. Phillip dal svému objevu jméno Flubber a s nadšením se pustil do zkoumání jeho možností. Jak se zdá finanční problémy univerzity jsou jednou pro vždy vyřešeny, protože s Flubberem v motoru dokáže auto létat. S Flubberem na podrážkách lze přeskočit celé basketbalové hřiště, takže s Flubberem zaregistrovaným na patentovém úřadě má člověk nadosmrti vystaráno. Přesně to si uvědomuje proradný Phillipův kolega ze studií, který mu už ukradl několik nápadů a tentokrát chce vedle Flubberu dokonce i Phillipovu rozhněvanou snoubenku Saru. Podaří se sympaticky potrhlému profesorovi s vydatnou pomocí svého létajícího robotka zachránit svůj vynález a přízeň milované ženy? A nezapomene pak na svatbu i počtvrté? (oficiálny text distribútora)

Alister

Je to skvělý film pro děti, a nikdo jiný než děti by jej také neměl hodnotit a myslet to zcela vážně, neboť s věkem jsme se evidentně stali vůči podobným filmům poněkud topornými, což ale není důvod abychom je zatracovali. Chtít od Flubbera hloubku znamená nenacházet jí v sobě samém. Je mi líto trapných komentářů od lidí, kteří -- jak jsem vyčetl z jejich jiných komentářů na csfd -- jsou schopni velmi senzibilně reflektovat vážná "dospělá" dramata, ale zdá se, že o to více jim unikají záležitosti jiné. Bohužel .) ()

prostoreka

Film môjho detstva, ktorý som mala nahraný ešte na VHS a na ktorý som zízala tak často, až VHS ostala opotrebovaná. Po XY rokoch som sa k nemu pred časom aj s kamarátkou vrátila a vôbec nič sa nezmenilo. Smiala som sa jak udretá. A Robina mám rada. Aj komédie podobné týmto, pri ktorých si človek oddýchne a nechýba mu ťažké zamýšľanie sa nad dejom. ()

Sansnom70

Další skvělá komedie s Robinem Williamsem. Je to již trošku postarší film, ale pořád se u něj já i celá naše rodinka zasmějeme a ze všeho nejvíc při závěrečné bitce. Pokud mohu doporučit, tak se na tento film podívejte i se svými dětmi nebo i s vnoučaty. Určitě se dítka budou smát až se budou za břicha popadat. :o) ()

soukyd33

Skvělá rodinná komedie, plná hlášek a skvělých scén se zelenou želatinou. Tohle se povedlo, a chtělo by to pokračování. Byla to zábava. Herecké výkony dobré. Hlavně hlavní hrdina a jeho hračky. Herecké obsazení super. Příběh dobrý. Efekty super. Hlášky: Vzal míček, namazal ho šlehačkou... 😄 a další hlášky. Poznámka: Film je velmi pohodový a milý. Poznámka: Být vědcem a inženýrem, to může být i legrace. 😄 Hvězdiček 4 ()

Little_Sawy

Já byla sklamaná, po dlouhé době jsem si opět koukla Flubber a musím říct, že to bylo něco strašnýho, ale té divné žijíci hmoty se mi jakštak líbili, proto tomu nedávam jasnej odpad. ()

nezdula

jelikož jsem to viděla poprvé jako malá a zamilovala jsem si tento film tak nemohu hodnotit jinak...mě se to líbí i teď a rozhodně to budu pouštět dětem...je to blbůstka pro děti,která je zabaví a některé nenáročné dospěláky i pobaví. ()

Sadova302b50

Rodinný film pro menší ratolesti, který jsem sama jako dítě neviděla, až nedávno, a jeho náplní je - co vlastně? Dobré herecké výkony to nejsou, zajímavý příběh též ne, po stránce efektů šlo v rámci doby vyvinout i něco lepšího a že je zde spousta klišé snímku nepřidá, tak snad jen trocha toho humoru. Ale soudě dle mého okolí, se to malým dětem (7 a 9 let) docela líbilo. Protože je snímek pro děti, nechávám to na nich 40% ()

Adam1408

Absolútna nostalgia. V deväťdesiatych rokoch som bol v kine, ako dieťa z povedzme slabších sociálnych pomerov spolu dva krát. A jeden krát z toho na Flubberovy a bol som unesený, čiže za moje hodnotenie nehovoria argumenty, kvalita filmu ani nič iné, spojené so zdravým rozumom, ale len ten pocit vnútri. Spomínanie na časy, kedy najväčším problémom človeka je aby sa nenudil a nedostal v škole poznámku... ()