Vyvolené

• Hongkong Chi luo te gong (viac)

Na celém světě začnou jedna za druhou mizet přitažlivé dívky se sportovní postavou. Za touto záhadnou epidemií stojí strůjkyně všeho - Madame M (Almen Wong), která má v úmyslu z těchto dívek vychovat profesionální vražedkyně. Po dlouholetém děsivém výcviku přežijí události jenom Charlene (Maggie Q), Katt (Anya) a Jill (Jewel Lee). Stanou se z nich nejhledanější profesionální vražedkyně. Při výpravě, během níž mají za úkol zabít jistou osobu v Hong Kongu, se setkají s agentem CIA Jackem (Daniel Wu), který přísahá, že dívkám vrátí zpět jejich minulost a Madame M vyřadí ze hry. (oficiálny text distribútora)

maverick10

Klasicky dej, primitivni scenar,tezko uveritelne bojove akce az neuveritelne dialogy. Doporucuji vypnout obraz a jen poslouchat hlas. Nebudete vychazet z udivu jak primitivni dialogy hl. hrdinove vypousteji z ust.Horsi uz jsou jen telenovely.Jednu hvezdicku jen za velmi krasnou hlavni hrdinku. ()

MJMilan

Originální, místy dost nechutné a hlavně plné věci, co normální mozek moc nebere. Jedno se tomuto filmu ale upřít nedá. Tvůrci nejspíš vybrali ty nejhezčí herce celého Hong Kongu či možná celé Číny. ()

lennyd

Mno nevím nevím. Na jednu stranu pěkné holky (japonky), docela pěkná choreografie soubojů (semtam), na druhou stranu pěkně debilní příběh.. posuďte: Jakási mocná organizace unese 40 malých holčiček, aby z nich vychovali zabíjecí mašiny. Šest let tvrdého výcviku, a ve chvíli kdy mají 40 skvěle vycvičených bojovnic tak to začne: "Budete spolu bojovat, a poslední přeživší pro nás bude pracovat".. Takže vyhodí do vzduchu všechen výcvik a nechají si jednu holku ? (Oni si teda nakonec nechají 3, dvě kamarádky až za hrob, a tu třetí protože je dost dobrá)... A jen co je vypustí na svobodu, tak se jedna z holek zabouchne do poldy, který zrovna čistě náhodou pracoval na případu unesených holčiček... Takže pokud vypnete na hodku a půl mozek, a budete se jen dívat jak se řežou - tak si jednu dvě hvězdičky přidejte - jinak ruce pryč.. ()

Wade

Velké překvapení bohužel, ale ne dobré. Já se opravdu až nečekaně moc nudil a když k zábavě nepomohly ani souboje je to špatný. Celý film na mě působil jen jako obyčejná televizní kriminálka a to jsem opravdu nečekal. Těžko říct jestli je film opravdu tak špatný nebo jsem si ho jen pustil v nepravou chvíli. 28% ()

zdenny

Tento film jsem si vybral kvůli estrogennímu akčnímu přislibu a především kvůli Maggie Q, která se mi líbila v nějakém dřívějším filmu. Jenže po ne moc dlouhé době jsem zjistil, že jsem si vybral nehoráznou hovadinu. Kterou jsem ale dojel a to jen proto, že jsem věřil, že se to přece jen obrátí k lepšímu. A vlastně si myslím, že jsem to ani nedojel. ()

smolicek04

Strašne.Ako sa tam tie dievčatka trápili.Veď to nieje ľudské dobre že to je len film lebo keby to bola skutočnosť tak by mi stoho asi prišlo zle. ()

Nepi

Zvláštní a příliš brutální film o ukradených dětech,holčičkách,které projdou bojovým výcvikem.Až nakonec jedna druhou zabijí...Prostě patos brutalit,proložený kung fu souboji. ()

Seti

Jediné klady tohoto filmu jsou výcviková část a Maggie Q, jinak všechno ostatní je nebetyčně trapné, od scénáře až po akční scény. ()

Gogo333

Ze začátku to vypadá docela fajn. Na lehce lechtivý akční filmek (trošku jako Rudá volavka), ale film se spíše přetransformuje na akční. Začátek filmu a pak výcvikový tábor docela ujdou, ale jak se film blíží více ke konci, tak mě přestával bavit. Akce na šnůrách a údery řešené střihem jsou už docela k smíchu. 40% ()

woodsman

naprosta skčna drsna bomba hned nazaciatku sa s tym nemazlili vedel som ze to je Maggie Q hned mi bola povedoma tie suboje luxus milujem to ()

Phillo

Vynikajúcu prvú polovicu zabíja absurdita tej druhej, ktorá je tak niekde na úrovni kung-fu seriálov. Celkovo skôr na 2*, avšak surovosť a zapamätateľnosť tej prvej mi nedovolujú ísť pod 3. Škoda neudržaného tempa a možno aj reálnosti z prvej polovice, ktorú strieda absolútne nereálna a tým pádom aj smiešna druhá polovica. 50% ()

honelnik odpad!

Bezdejová, zle natočená chujovina. 45-kilové žieňa v nočnej košieľke vystriela 20 bodyguardov, skáče 4 metre do vzduchu a pri tom všetkom si ani nerozmaže špirálu, samozrejme za doprovodu výbornej, akčne ladenej muziky z produkcie Dr. Albána. A čo tam pre kristove banány robi Daniel Wu?? ()

Martyr

Vacsinu odpadakov ani nezacnem pozerat. Tu vsak zavazil silne akcny zaciatok ala matrix a nasledny odchyt najlepsich bojovnicok (vyhradne zien) uz za mlada, aby z nich mohol niekto vychovat na opustenom ostrove vzdialenom od najblizsej civilizicie stovky mil profesionalnych zabijakov. Za 10 rokov tvrdeho az vojenskeho vycviku mladych dam sa da naucit hocico. Od valania sa v bahne, karate, kurzu modelingu, degustacie vina az po spravne licenie. Neverili by ste. ale toto vsetko sa totiz da v buducnosti vyuzit ako ucinny prostriedok efektivneho zabijania. Skoda, ze po 10 rokoch trenovania zostarli iba 'regrutky' (nie zelezni instruktori a pani so samopalmi stojaci na molach)', z ktorych nakoniec prezije iba ta najsilnejsia(alebo najstastnejsia?). Nuz, prirodne zakony su raz take. Nasledne malo prist k tomu o co asi ma ist, k deju. Isiel som spat. Ale ak mate radi nieco na sposob treningu Americkych ninjov na opustenom ostrove, nevahajte ;-) ()