Ostrov

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich príbeh sa začína v luxusnom exotickom letovisku, kde sú Alice (Jana Plodková) a Richard (Jiří Langmajer) po rokoch konečne na dovolenke, ale všetko sa zvrtne. Richard oznámi Alici, že sa chce rozviesť. Alica je zaskočená a ich exotická dovolenka sa okamžite končí. Alica sa chce okamžite vrátiť domov, nech sa deje čokoľvek. Richard sa teda nechá odviezť nákladným lietadlom, pretože nič iné mu nezostáva. Ich let však havaruje a Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa, ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť. (Cinemart SK)

Dawe2

54%? Ale no tak ... Bylo to moc fajn. Herecká hitparáda, příběh vůbec neurazí, bavilo moc. Vřele doporučuji. MALÝ SPOILER : Byť nejsem vzyvatel druhých dílů a pokračování, zde by mohlo být velmi zajímavé. Ale už v civilizaci a kdo ví, třeba ani ne na pořád - scéna při odjezdu, kdy Plodková prohlásí, že vlastně odjet nechce ve mě bude zřejmě dlouho. Kolik pravdy a věcí k zamyšlení se v těchto dvou slovech a pohledu skrývá. Kolik myšlenek tak prosté "Já nechci!" spolu s výrazem dokáže rozproudit. A jak já jí vlastně rozumím ... 90%! ()

Maraboy

No, popravdě jsem to čekal daleko horší, čekal jsem utrpení, ale nakonec to bylo celkem koukatelné, takové české 6 dní 7 nocí. Zápketka a děj slabší, ale dá se u toho vydržet. Nicméně je to film který kdybych neviděl, nic se nestane, není to film o kterém se budu bavit u pivka v hospodě, natož ho někomu doporučovat. 35% ()

Mikec007

Kdyz jsem v uvodnich titulkach videl, ze hlavnim producentem je TV Prima, tak jsem si pomyslel cosi o tom, ze to zas bude sra**a. TV Prima proste a jednoduse neumi na me zapusobit pozitivne. Ale nakonec se z toho vyklubalo cosi velmi zajimaveho (kde byt mi vadily urcite detaily a nedokazal jsem se pres ne prenest), co se kompletne vyhlo vsem obvyklym traparnam a vlastne to byl supr film (s neuveritelnou prirodni scenerii). Velmi prijemne prekvapeni ()

mia.com

Klidne bych to o chvili zkratila a mohlo to byt sviznejsi, ale na to, ze v podstate cely film stoji na dvou hercich, tak jsme se nenudili. Maji spolu super chemii a asi stokrat jsem prohlasila "paneboze, to je jak my dva", asi je kazde manzelstvi stejne nebo co :D. ()

mdf

Já bych řekl,že místo diváků se nejvíc bavil štáb při natáčení v Thajsku. Když na to někdo ty peníze dal, 2 hvězdy za ty lokace, jinak je to obyčejný brak. ()

enter. odpad!

Ještě jsem to ani nedokoukal a už vím, že je to trapný odpad. Zase uřvaná, nelogická a nevtipná komedie. Max prostředí pěkné. Toto v kině? :D ()

RyxiraAmy

"Verunka čeká." "To je vydírání." Já nevím, napoprvé jsem to vypnula s tím, že to nedokoukám, ačkoli dokud Richard s Alicí neztroskotali, tak se to celkem dalo. Od té chvíle, jakmile děj bez nějakých velkých okolků ubíhal očekávaným směrem, mě to nudilo a hlavně mě začaly děsit romantické scény s Langmajerem, který ze svého pověstného sex-appealu (měl-li někdy vůbec nějaký) ztratil tak 99,99 % a zároveň se většinu filmu choval jako pěkný blb (Alice za ním zas tak moc v téhle disciplíně nezaostávala, abychom byli fér). Ale nakonec jsem to s velmi mírným zájmem viděla celé. ()

RichB972

Ano, podobně laděných filmů je určitě dost, ale mně se to líbilo. Natočeno v krásném prostředí Thajska. Druhá polovina filmu je velmi dobrá. Obsazení páru v podání Jiřího Langmajera a Jany Plodkové sedlo perfektně. 75%   Netflix, HD, české znění ()

bonovox

Nenáročná romantika v štýle 6 dní a 7 nocí. Ústredná herecká dvojka ma miestami dosť iritovala, veľa zachraňuje krásne prostredie exotického ostrova. 40% ()

hony23

Naprosto předvídatelný děj s nesympatickými postavami, byť dobře zahranými. Humoru zde bylo pramálo, na druhou stranu to alespoň nezklouzávalo do trapná, jak to u většiny českých komedií bývá. ()

v.indruchova

Not good not terrible. Máma se chechtela jak protržená a já občas nevěděla čemu. Líbilo se jí kočkování páru. Tito lidé co se dostali na ostrov asi o přežívání moc nevěděli. Takže mi to občas nedávalo smysl ale třeba to tím můžem vysvětlit. Hlavní herečka neměla mé sympatie ale dala se přežít. Lagmajer byl fajn. Krásné prostředí. Taková jednoduchá oddechovka. ()

Salvator

Stominutové čekání na něco, co nepřijde. Prostě odletěli, ztroskotali a byli zachráněni. Doslova darem z nebes je pro film herectví Jany Plodkové, které s společně s exteriéry dává celku alespoň nějaká pozitiva. ()

ClassyBitch

Včera jsem se odhodlala a podívala se na český film z nové tvorby. Tohle zvládnu vždycky tak jednou za dva, tři měsíce, protože většinou potřebuju nějakej čas na chemo, abych se uzdravila z tý rakoviny, kterou z toho filmu dostanu. Tentokrát jsem přetrpěla Ostrov s Langmajerem a Plodkovou. Člověk by řekl, že téměř neposratelnej námět, takových filmů už bylo, většinou lehce stravitelný romantický komedie, u kterých člověk žehlí a přiblble se usmívá, možná uroní slzu, když mu to zabrnká na nějakou dávnou do podvědomí zasunutou křivdu. Ale tady nezabral ani námět, ani nádherná lokace, ani herci, které bychom teoreticky mohli s trochou dobré vůle považovat za herce. Jak už to u nových českých filmů bývá, naprosto tragické, nenavazující, zcestné dialogy, absolutní křeč, kdy člověk na těch hercích vidí, jak se jim hlavou honí, že radši měli vzít tu reklamu na hemeroidy... ()

Easykill

Poprcávač langoš v akci! 6 dní a 7 nocí po Česku! Hmm, co jiného se dalo čekat než tohle. Hlavní záběry, na které jsem čekal, jako například pád letadla a případná záchrana nebyly ani natočený. Jak nečekané. Bože, tohle je prostě stejný jako všechny ty stupidní české rádoby komedie. Jediný rozdíl, že to natočili na pláži. Tady chybí tolik věcí až to bolí. Film se opět zaměřuje na nepodstatné věci a ty důležité (pokud mělo jít o survival!) úplně ignoruje. Ztroskotancům bylo evidentně celou dobu fajn, nic jim nechybělo. Langoš na první dobrou chytá ryby jako by to dělal celej život, oheň prostě hoří, věci jim padají pomalu random z nebe, mají čas plést a vyrábět (z čeho, kdo ví) píčoviny a nakonec jim tam svítí "pochodně" z Baumaxu. Uf, jako pár vtipů dobrý, ale jinak je to zase slátanina a opět jsme nezklamali! ()

vitsoft

Jako groteskní robinzonáda s předvídatelným dějem mě to nezaujalo, ale jako reklamní klip nějaké cestovní agentury to ušlo . Exteriéry byly nádherné, celý filmový štáb si natáčení nepochybně užil. ()

Slepejsek

Byla to taková pěkná dovolená maskovaná jako natáčení... Lacině průhledná komedie s přepálenou stopáží. Jenom chroupat popcorn a nemyslet... ()

pan_Bily

Až trochu "pohádková" romantická komedie s výborným excelujícím hereckým duem. Sice jednoduchá předvídatelná dějová linka, ale tady to nevadí. Není nutné zkoumat kdo co jak, to není primárně dobrodružný film o tom, jak přežít na opuštěnm ostrově. To je jednoduchá oddychovka, která má pobavit a rozesmát. A to dělá. Samozřejmě tady hodně záleží na hereckém páru a jeho výkonu, a to se povedlo nadmíru. Lagmajera a jeho komediální projev prostě žeru, Plodková mě vůbec nevadí, taky super. Pro ně jednička podtržená, která převážila misky vah ke čtyřem hvězdám. Na první dobrou se mi to líbílo dost. ()

Estadra

Kdyz jsem si precetla ze ve filmu hrajou dva lidi tak jsem si rikala jak to muzou utahnout... A muzou... Ja vim ja vim film ma stovky chyb mozna i vice ale pokud smyslem filmu bylo zasmat se tak se to povedlo.  Dala bych plny pocet hvezdicek ale bohuzel se me nelibil konec ktery absolutne nenavazoval. Oba si zvyknou zit na ostrove a najednou bum a nejakej muz se objevi na ostrove a odveze je domu. Konec filmu.  Sorry za spoiler.  Takze jedna hvezda dolu za ten konec. Jsou to 4* pekne hvezdicky. Jo a jen tak mimochodem kdyz davam 4 hvezdicky ceskemu filmu tak uz to neco znamena. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna