All Too Well: The Short Film

Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2021, 15 min

hrumsrt

Songa je to výborná.. Jen k tomu rádoby příběhu je až moc dobrá... Tohle si zasloužilo využít k plnohodnotnému romantickému filmu, takhle je ten příběh té dvojice pořád poněkud prázdný. ()

DJ_bart

Pro jedny sentimentální romanťárna, pro druhý zas výstižná audiovizuální esej o tom jaký to je mít zlomený srdce – a v neposlední řadě taky hodně intimní zpověď Taylor Swift; o to víc se těším na její režijní debut v podobě celovečeráku. ()

jhr

Chemie mezi Sadie Sink a Dylanem O'Brienem funguje dokonale. Snad se ještě někdy sejdou ve společném nejlépe romantickém nebo akčním filmu. Písnička se mi líbí a Taylor Swift se to celé dost povedlo. ()

PlysovyMacko

Pesnicka je tuctovy pop a udajne je o Taylorinom vztahu s Jakeom Gyllenhaalom. Znova vydava album Red a k tejto piesni natocila kratky film. Na to, ze vztah bol udajne kratky, prilis si vylieva srdce a narieka ako si pamata vsetky detaily a strasne si to pripusta. Za mna nuda. ()

Taylor Swift se chystá na režijní debut

Taylor Swift se chystá na režijní debut

11.12.2022

Známá popová zpěvačka Taylor Swift k filmu měla odjakživa blízko. Už zkraje kariéry ve svých písních vyprávěla příběhy, které později zkušení režiséři převáděli do krátkých klipů, nedávno se pak… (viac)