All Too Well: The Short Film

Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2021, 15 min

PlysovyMacko

Pesnicka je tuctovy pop a udajne je o Taylorinom vztahu s Jakeom Gyllenhaalom. Znova vydava album Red a k tejto piesni natocila kratky film. Na to, ze vztah bol udajne kratky, prilis si vylieva srdce a narieka ako si pamata vsetky detaily a strasne si to pripusta. Za mna nuda. ()

jhr

Chemie mezi Sadie Sink a Dylanem O'Brienem funguje dokonale. Snad se ještě někdy sejdou ve společném nejlépe romantickém nebo akčním filmu. Písnička se mi líbí a Taylor Swift se to celé dost povedlo. ()

hrumsrt

Songa je to výborná.. Jen k tomu rádoby příběhu je až moc dobrá... Tohle si zasloužilo využít k plnohodnotnému romantickému filmu, takhle je ten příběh té dvojice pořád poněkud prázdný. ()

DJ_bart

Pro jedny sentimentální romanťárna, pro druhý zas výstižná audiovizuální esej o tom jaký to je mít zlomený srdce – a v neposlední řadě taky hodně intimní zpověď Taylor Swift; o to víc se těším na její režijní debut v podobě celovečeráku. ()

• Filmy se dočkal limitovaného vydání v několika newyorských kinech. Po třech dnech také vznikla 10minutová verze písně „All Too Well“. (HellFire)

Taylor Swift se chystá na režijní debut

Taylor Swift se chystá na režijní debut

11.12.2022

Známá popová zpěvačka Taylor Swift k filmu měla odjakživa blízko. Už zkraje kariéry ve svých písních vyprávěla příběhy, které později zkušení režiséři převáděli do krátkých klipů, nedávno se pak… (viac)