No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

TheMe

Nemám rád Zajíce. Chudák vlk měl kvůli němu takových bolístek.. Jestli má v pohádkách vítězit dobro nad zlem, tak by se měla karta obrátit pro vlka! :) ()

John Dunbar

Kotěnočkin a Rusakov v 85 byli pro mě jako desetiletého hvězdy určitě větší, než Krutov a Kasatonov. A vůbec celé titulky k "Nu, pogodi!" jsem tehdy uměl nazpaměť :-))) ()

DansteR

Člověk by ani nevěřil, že může v Rusku vzniknout něco takového. Animace působí naprosto fantasticky a jak zajíc tak i vlk jsou náramě komičtí...Něco jako Tom a Jerry či Silvestr a Twitiee ()

Desmi

Vzhledem k tomu, že patřím ke generaci, která vyrůstala na Tomovi a Jerrym, tak nejspíš úplně nedokážu docenit tenhle sovětskej počin. Pravdou je, že "Jen počkej zajíci" mě nikdy neoslovilo svou animací, příběhem a ani hudbou. Přišlo mi to vždy takové "vybledlé", a to po všech stránkách.. ()

pold

Ruská napodobenina Toma a Jerryho. Ovšem Rusové to jako vždy podělali. Zajíc vypadá jako hodně vykroucený teplouš a vlk je totální debil (kterému nicméně musíte fandit s ohledem na svazáckou slizkost zajíce). Scénář nesahá Tomovi a Jerrymu ani po kotníky, a celé je to klasicky rusky "průběžně" odfláknuté. Co to zdvihá o hvězdu je fakt, že jako malýho smrada mě to fakt bavilo. A další hvězdu přidávám za to, že jde - krom vodky, kaviáru a Mrazíka - o jedinou věc, co kdy přišla z Ruska a nestála naprosto za hovno. P.S: za sto bodů je ovšem Popcorn ve scéně s bucharem. ()

Emperor1

Sovětská varianta Toma a Jerryho. Pamatuji si, jak jsme se školní družinou chodili jednou týdně do Kina Odboj v Opavě. Jeden týden hraný film, druhý pásmo animovaných pohádek. A v něm vždycky tak dva, tři díly Jen počkej zajíci. A dnes na to koukám se svými dětmi. Ach ta nostalgie. Ty gagy skvěle fungovaly a já si nepamatuju, že by někdo fandil zajíčkovi. Vlk byl frajer, dokázal přežít pády z výšek, vodu, oheň, útoky větších zvířat, střelbu, sešrotování kombajnem, autonehody a nikdy to nevzdal. Pořád jsme doufali, že se mu jeho přání splní a toho malýho ušatýho zmetka konečně sežere. Vždycky VLK! ()

fandimir

V jednoduchosti je krása. Naprostá klasika zajíce a vlka kterou zná snad každý. Pro mě je nejlegendárnějších prvních 13 dílů, protože jsem je měl v dětství na dývku a ani bych nespočítal, kolikrát jsem jednotlivé díly viděl, další díly jsou jsou stále dost povedené, kromě posledních pár dílů, které už trochu zaostávají a nová grafika v posledních dvou dílech mi taky moc nesedí. Každopádně už jenom z nostalgie, skvělé znělky a povedených příběhů dávám plný počet hvězd. ()

BrMikes

Já vám vlastně nevím ale tyhle animované grotesky mě nebrali ani jako malého caparta a neberou mě ani teď. A já (i když to nechci soudit právě proto) bych to možná přisuzoval zemi původu. Protože právě onen ruský charakter z celého seriálu vyzařující je podle mě ono něco, co mi na tom vždycky nesedělo. Páč jinak je animace fajn, hudba vysloveně geniální a některé díly mají nápad a pobaví. Ale celkově.....Opravdu je tam něco, co mi vždycky bránilo si toto dílo plně užít. ()

drozd

Úžasné a skvěle tendenční. Zajíc v roli mladého budovatele a přihlouplý flákač vlk - kdo by nezaslzel. Mimochodem naprosto úžasný je olympijský díl, kdy vlk vyfukuje kruhy a přijíždějí kamarádi zajíce ze spřízněné Číny a Kuby (jen toho basketbalistu jsem neodhalil, že by NDR?). ()

MtS

Kultovní seriál to sice je, ale to mě nepřesvědčí, abych tomu musel dávat lepší hodnocení. Po pár dílech vlastně ani není sranda se na to dívat dál... ()