No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

lucascus

Miluji ty věčné protiklady: kočka (Tom) X myš (Jerry), králík X tasmánský čert, šmoula X Gargamel, dalmatin X Cruella a zvlášť VLK x ZAJÍC. Ano, Nu, pogodi! a Mrazík - to jsou dva úžasné filmy, které nám Sověti dali - toť vše. ()

Právnička

Nevím, nevím, ale mám dvě ruské slabůstky :) Jednou je Mrazík- jako stále moje nejoblíbenější vánoční pohádka - (omlouvám se Popelce a jejím třem oříškům) - a tou druhou je VLK A ZAJÍC! To prostě nemá chybu....počkat? Ještě popřemýšlim.... ne ne, opravdu to NEMÁ CHYBU !!! ()

mirec88

Najlepší animovaný seriál všetkých dôb! Zajic, nu pagadi! A najviac ma dostala tá úžasná sovietska hudba! Perfektné! 100% ()

Meijin

Skvělá animovaná groteska s dokonalou hudbou, která je vypiplaná zvlášť pro každou scénu. Kotěnočkin režíroval prvních 16 dílu, na posledních 2 dílech z roku 1993 je již patrný odlišný rukopis režiséra Tarasova. ()

D28

Pamätám si titulok v novinách po tom,ako oznámil režisér, že natočil poslednú časť:"Nu pogodi,Kotěnočkin!!!"A divné je i to, že pri "Sole mio" nevidím gondoliera,ale zájčika a podobne...Zásah do života s trvalými následkami. ()

Jaro.Krafcik

Seriál môjho destva, ktorý netreba predstavovať. Vrchol ruskej serialovej kreslenej kinomatografie. Niekedy si to dám určite znovu, aj keď som jednodtlivé časti videl x krát. 5* ()

giovanni3

jaký seriál si vybavím jako první, když se řekne SSSR? Ano - ,,Jen počkej, zajíci!,,. Seriál má své kouzlo a ač není nějak skvěle promyšlený a dokonce ani nakreslený tak jednoduše baví.. 4z5 ()

Braddy

Pro mě vždy klasika. Škoda že dnes už jej tak často nereprízují. Nebo asi koukám na špatné pořady. A stejně si myslím, že zajíc byl latentní homosexuál:-) ()

lskala

Tohle je totální kult!!! Geniální Ruská animovaná pohádka. Jako děti, jsme na to za "totáče" chodili do kina a dodnes si pamatuji, že jsme se vždy strašně těšili!!! Legendární scény, jako ta s vanou na Vlkovo zádech, nebo geniální hudba, to nikdy nezapomenu! :-) ()

LadyVader

Řekla bych, že je to lepší jak Tom a Jerry, minimálne vlk je teda stylovější, s tím svým zlomeným žvárem v tlamě :-). Pro mně jeden z nejlepších večerníčků se super úvodní znělkou. ()