Obliekate si železný oblek, ste zelený od zlosti, uhryzol vás pavúk, hráte sa na netopiera alebo máte nejaké iné superschopnosti? Tak sa pripravte na to, že komédia Badman si z vás bude celú hodinu a pol nemilosrdne uťahovať. Skrachovaný herec Cedric je lúzer na pohľadanie, odsúdený životom na večný neúspech. Od priateľky dostane kopačky a jeho kamoši, sestra aj vlastný otec už nadobro stratili nádej, že by raz z neho niečo mohlo byť. Keď však Cedric dostane vo filme hlavnú úlohu superhrdinu Badmana, začne sa v jeho živote blýskať na lepšie časy. Teraz konečne nadišla jeho veľká chvíľa a má šancu všetkým to ukázať! Cedrica nová filmová rola úplne pohltí, jeho nezvratný osud večného smoliara však opäť zasiahne do hry. Cestou domov z natáčania má autonehodu a stratí pamäť. Keď sa preberie, je stále oblečený ako Badman a presvedčený o tom, že je skutočným neohrozeným superhrdinom s jasným poslaním – zachrániť svet. Môže sa niekto ako on postaviť zlu, chrániť slabých, nakopať zloduchom zadky a neublížiť si pri tom? Môže konať dobro napriek svojim vrodeným sklonom všetko pokašľať a nič neurobiť poriadne? Tak či onak, Cedric sa vydáva na akčnú misiu plnú bláznivých situácií, trapasov a šialených náhod. Byť hrdinom je super, ale nevinné deti a ženy by sa mali pred ním radšej niekde skryť. (Bontonfilm SK)

PMU

Francká bombička. Po dlouhé, velmi dlouhé době jsem si u filmu párkrát smíchy přichcal. Skvělá parodie na marvelovky. ()

latyffa6

Absolutně famozní francouzská jízda, která si dělá prdel ze všech komiksových filmů. Mohla jsem se smíchy zechcat... 5* absolutně, vřele doporučuji!!!! ()

Reyer

Neuvěřitelný... kombinace DC a MARVEL. Jen me mrzí, že jsem to neviděl v kině. Musel to být zážitek. Doporučuji všem. Chce se podívat na ten film dvakrát, třikrát, aby člověk byl schopný vstřebat a pochopit genialitu tohoto filmu. Občas grafika je horší, ale podle me to byl záměr, aby byla jasná recese. ()

Belphegor

Vtipná komedie parodující Marvelovky. Nejedná se o žádné zesměšňování, ale chytré vtípky, čehož si cením. Viděno s CZ dabingem a i tak to bylo super. Je to spíš taková jednohubka, nic moc se tam totiž nestihne stát, tak půl hodky navíc by to ještě sneslo. Ještě bych to chtěl vidět jendou a  v originálním znění. ()

Filmyx

"kde je ten blb?" - "tamhle sere" - tohle a scéna s polibkem mě totálně rozsekala. jedna z nejlepších komedii posledních let! ()

majorzeman13

Nadprůměrná komedie od Frantíků. Parodie na superhrdinské filmy od DC a Marvelu. Čím více znáš snímky od těchto dvou studií.......... Svěží a vtipná podívaná . ()

Muffynka

Musím se podívat znovu, určitě jsem všechno na poprvé nepochytila. Ze začátku se to tvářilo všelijak, ale po nárazu badmobilu už to nemělo chybu. Francouzská soda. Třeba Logan alias Wolverine vystupující z Renaultu Logan .... Atd.... ()

GalaktikHero

Od tejto partičky sú celkom dobré kraviny, ale neviem prečo mi od polovice bolo jasné, že do kostýmu Superdebila navlečú nakoniec hlavného padoucha. A Alice Dufour je nádhernááááááá! Film mi pripomenul Belmondov najlepší film - Zviera. ()

Sejkorka

Překvapivě velmi dobrý film. Český titul Super-Blb je krávovina, která neodpovídá originálnímu (cca) Superhrdinům navzdory. Slováci mají alespoň Badman. Je tu pár zádrhelů, ale ne zas tolik, kolik bych předpokládal, pokud by děj byl jen o blbech. Když už, tak Super blbiny. Těch je tu dost a základní je prolnutí role herce s běžným životem, ke kterému dojde, když tento po havárii ztratí paměť. A to tak, že nepozná děvče, se kterým se rozešel a ona to divákovi odmítne sdělit při tom, kdy si ji Cedric_Badman stopne při útěku před policií. No, a je tady Elodie Fontan, moje velmi oblíbené děvče, v roli velmi drsné a potetované sestry hlavního hrdiny. PODRUHÉ 9-9-23 Pořád dobrý, ale 70 % zaokrouhluju dolů- Některé situace na podruhý už nějak nesedí. ()

Nellaron

Prvých 15 minút filmu som si hovoril, že ten film je alebo totálny prepadák, alebo si zo mňa len robí prdel. Robil si prdel, našťastie, a to zo všetkého. Pekná paródia, dosť veľa vtipných momentov, ale do kolien som z toho nešiel. ()

mach333

Akční komedie - parodie, jako ze staré školy, při které jsem se dobře pobavil. Pro chvíle relaxace bezva věc, u které nemusíte moc přemýšlet. A nad to všechno dokonalý product placement :-))) ()

mikinko51

Tak takto som sa už dávno nenasmial. Ako, má to aj svoje hluché miesta, ale celkový dojem super. Ešte hodinu-dve po skončení filmu som vybuchoval od smiechu spomenúc si na niektoré scény. Sú výborné paródie, ktoré majú množstvo humorných scén a človek si to rád pozerá a ten humor ho zabaví (Horúce strely, Bláznivá strela, ...), ale tu som fakt miestami plakal čo ma brucho bolelo .... A záverečný súboj superhrdinu a superzloducha (s geniálnym product-placement) ... to je klenot humoru v kinematografii ... aj teraz keď to píšem a si na to spomeniem sa rehocem ... ()