The Offering

• Veľká Británia The Offering

Rodina, která se potýká se ztrátou, je vydána na milost prastarému démonovi, který se je snaží zničit zevnitř. (JasonCZ)

Daiker

Příjemné překvapení.... Atmosféra byla strašidelná, příběh a prostředí zajímavé, lekačky dobré (ta jedna byla opravdu solidní a myslím si, že kdyby se tak tělo po smrti chovalo, tak tu není žádný koroner). Vše kazí levná produkce, digi démon. Jinak jsem byl spokojený, nebýt divného konce dal bych 4 hvězdy..... ()

xxmurphyxx

Ďalší deň, ďalší horor...Tento krát z židovského prostredia o nejakej kozej kokotine v digitálnom formáte, čo prišla do starého baráku polámať zopár veľkých frňákov. Videl som lepšie, videl som horšie. Atmosféra tu je miestami fajn, len tá predvídateľnosť to dosť zabíja. K tomu hlavný hrdina je v celku labilný kokotko, o dosť viac ma bavil ten žid so špáradlom v hube. Ale na jedno pozretie pred spaním môže byť. ()

brasek

Príbeh má dva problémy, absolútne diváka nedesí a vo finále je z toho také mešuge. Dobrá téma, absolútne vyhovujúce prostredie, ale realizácia kríva na obe nohy. Mohol to byť zaujímavý mystický horor, žiaľ nestalo sa tak. ()

SpicyNugget

Rodina vyráží na pohřeb otce. Když přijedou na místo, zjistí, že otec byl členem satanského židovského kultu a že je do toho zatáhl taky… Nuda, neskutečná. Jo, bylo to dobře natočené, za kameru dávám hvězdu. Ale jinak otřepaná pointa, stokrát zrecyklovaná. Kult, smrt, démon, kult všechny ovládne, démon babu ojede a můžem jít domů. Těžké minus byl ten démon (a nějaká jeho kozí podoba či co to bylo). Technicky nezvládnuté. ()

Easykill

Na komorní záležitost, celkem solidní počin s atmosférou. Natočeno hezky, herecky také zvládnuté, samozřejmě nechybí klasická klišé, ale to není na škodu. Relativně fungující horor. ()

vinducha

Za mě spokojenost . Ve stylu o 2 roky starší Candishy. Bafomet ehm. Abyzu je pěkná mrcha . A to prostředí márnice je prostě na toto téma jako stvořené. ()

Baru.Class

Je to dobrý, a dobrý je za tři, takže dobrej průměr :)  Párkrát sem se slušně lekla, je to celkem dobře vysvětlený, má to hlavu a patu, jediný slabý místo je, když ukážou toho hlavního bubáka, kterej je hodně amatérskej, ale jinak je to celkem povedený. Podruhý to vidět nemusím, ale shlédnutí rozhodně nelituji, takže asi tak :) ()

Accuphose

Dokud tam byli židi, tak to bylo celkem dobrý... po třetině nebo polovině se to ovšem vrátilo do zajetých kolejí béčkové americké produkce. Když to srovnám s "The Vigil", tak je to slabý. Hezky to ukazuje neupřímnost, srabáctví a podobný charakterový vlastnosti. A v tom duchu je to i natočený. Já mám radši horory, kde je silné zlo a někdo sympatickej, co nemá slámu v dutině lebeční. Tady si bohužel tu slámu nafasovaly postavy povinně v maskérně. Má to sice atmosféru, ale ta časem odvane jako počáteční zajímavej námět a pak se to lepí dohromady. ()

Hexx

Tenhle hororový snímek mě zasáhl přímo na solar. Dokonalá práce! Trošku mi to připomnělo AUTOPSY OF JANE DOE /srdcová záležirost/, kombinované ještě s dalšími hororovými snímky, které momentálně nemohu pro chabou paměť konkrétně určit. Možná ještě lehce SINISTER, pána všech hororů...  Ale rozhodně byl již v minulosti snímek o "Abyzou" natočen, jednalo se o jakousi truhlu. Nikdo z hlavních hodnotitelů nedává ani čtyři hvězdy, a tak se jděte bodnout! Je to rozhodně nejlepší horor letošního roku, a to jich mám za posledních pár dnů hodně v žíle. Žádný však nedosahoval ani náhodou takové kvality. ()