Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 210 h 48 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

AgnesDee

I když vím, co od toho očekávat, že je to vlastně Slunečná 2.0, tak mě stejně dokáže vytočit, jak se tvůrci ani nesnaží o něco lepšího, když mají možnosti a prostředky. Ale hold to je asi prokletí komerčních televizí - jedeme na co nejjednodušší notu, beze snahy, a oni to diváci vezmou i tak. ()

bohhous22 odpad!

Další kafemlejnek na peníze, při němž si lidi dobrovolně gumujou mozky a myslí si, že Eva Burešová je Kristýna Vyprstilová atd.Zaráží mě vysoké hodnocení. ()

JoannaB

Dnes jsem se ze zvědavosti koukala na zoo a vůbec nechápu, že někdo dokáže napsat takhle stupidní scénář a už vůbec nechápu, že je někdo ochoten do něčeho takového investovat peníze, ()

LooserEVZ odpad!

Nu  což...klasická zoufalost která se začne točit dřív-než kdokoliv tuší jakej bude výsledek.....z nudy jsem na to koukal s ženou,ale ale je to čím dál větší :poop: snahou o sledovanost přibývají sračku stylu vidění budoucnosti-apod....... kdyby byl nejdšív napsanej scénář a pak se udělalo 100 dílů-mohlo by to bejt v poho....ale postup stylem víme co bude v deseti dílech a pak budeme dalších 100 improvizovat a vymejšlet zápletky je k hovnu...... z lidí co jsou ideální se stávaj šmejdi-ze šmejdů se maj stát dobráci...... prostě "šit" stejně podělali slunečnou apod. ()

honzic

Sice je to céčkový seriál se slabým scénářem a změnou postav dle situace, ale díky prostředí zoo na to jde aspoň narozdíl od Slunečné koukat. Hodnocení; 35 % ()

Haggy odpad!

Tak to je extrém. Dal jsem první dva díly a stačilo asi navždy. Herci, až na pár výjimek, totální, ale TOTÁLNÍ peklo! Já chápu, že někde se ty nové herecké talenty asi rodit musí, ale tady to vypadá spíš na potrat. A když už jsem nakousl ty potraty, tak o těch dvou spratcích ani nemluvím, ti jsou nesnesitelní už od pohledu. Oni to snad točej podle nějaký příručky, nebo co. Předvídatelné, nudné, herecky naprosto nezáživné, kamera a střih nestojí za řeč, místy je to až trapné, jakoby veškerý budget padl na těch pár známých herců, kteří tam stejně nepředvádí nic zajímavého, poněvadž jim to scénář nedovolí. Ono by se to ani nemuselo jmenovat "ZOO", protože až na tu hrstku záběrů na zvířata by vás to stejně ani nejspíš nenapadlo. Nechápu, že se takový voloviny ještě točí, ale lidi na to asi koukaj, jinak by tyhle průjmy dávno přestali produkovat. ()

jakubi

Je to sice nekonečně nadstavováno, ale mně se seriál líbí. Na žádné jiné "soap opery" se nedívám, nemám čas ani motivaci, ale tato mě chytla, na ni si kousek času ukrojím. Asi prostředí a herci. Lubor Brázda mě neskutečně baví, vždycky, když něco začne vymýšlet, je jasné, jak to dopadne, stokrát dokolečka, ale Pavel Nečas jej hraje perfektně. Taky postava Ilonky je kouzelná. Šíleně natahovaná je linie soudce - Viki - Markéta, jeden čas už to vypadalo, že z postavy soudce, zpočátku nejsympatičtějšího, udělají úplného blbečka, tak uvidíme. A nejlepší je haďák. ()

Kozlowski8

Trapné dialogy, trapně slátaný příběh a vývoj postav, tvořený snad ze dne na den, neskutečně nenápaditý děj plný klišé a až na vyjímky tristní herecké výkony, v čele s Michaelou Pecháčkovou. 15 %. ()

Gilli

Zajímalo  by mně jestli autoři scénáře namáhali navštívit nějaký psi útulek než začali psát tu linku . Psi nacpaní v přepravkách ?! Takový nesmysl. ()

meda2016

Co bylo na počátku jako zajímavé v objevném prostředí, je už zoufalost, kde se opakují motivy a často i repliky postav. Z obou hlavních dívčích postav se staly hlupačky (jedna se za své hlouposti stále omlouvá, druhá naopak útočně ochuzuje své děti o otcovskou podporu což je hloupost scénáře). ..... V případě Evy S. Burešové je to horší o to, že je ke všemu nepříjemnou hereckou ochotnicí. Zřejmě prudce průraznou, jinak nechápu její obsazování. (Vlastně chápu, že holčičky fan klubu vidí svou šanci když už může být zpěvačkou ona. Je smutné, jak necítí smysl písňových textů.) ..... Díky-bohu za Genzera, Novotného a Pavla Nečase, kteří seriál vylehčují. Jde jim to samo. ... Občas se záhadně některá postava vytratí a dokonce i organizovaný kriminální motiv se změnil na rodinnou šarádu. ()

DK197

1. série - překvapilo mě to ale seriál mě baví. Je to vtipné, romantické, s originálním prostředím, se sympatickými známými českými herci... Zdá se mi, že poslední dobou prima ty svoje nekonečné seriály opravdu umí. Není to nic intelektuálně povznášejícího, ale jako odpočinková záležitost, kterou to má být, to je skvělé. Výtku bych měla jenom k závěrečné epizodě, protože to na mě jako závěrečná epizoda vůbec nepůsobilo a absolutně mě to neoslnilo. Chtělo to větší terno. ()

soukyd33

Hodnocení do 43 dílu. Je to jízda. Chvíli jak telenovela, pak akční jízda, pak se to zase zbrzdí. Všechno se to neustále zamotává, a pak zase obráceně. Poznámka: Hezké holky tu jsou asi hlavním lákadlem, proč to vůbec sledovat. Klady: Zvířátka v ZOO. 👍 Hezké holky. Prostředí ZOO. Zápory: Herecké obsazení z jiných seriálu. (Je v tom zmatek.) Někdy příliš zlá atmosféra. Poznámka: I když mě to překvapilo, tak dávám průměrné hodnocení. Poznámka: Kdo vytváří ten scénář, je asi blázen. Hvězdiček 3 ()

Pacas odpad!

Prima jede tu svou sračkoidní vlnu a stále natáčí čím dál větší hovna. Pár dílů jsem viděl jenom kvůli zvířátkům ale hovno, chce se mi zvracet. ()

mia.com

Slunecna zacala byt jebla po palici az v pulce, tohle je ale uz od zacatku. Priznam se, ze se na to divam jako guilty pleasure a ze Simon je proste mnami. Jinak to je mega ultra debilita na entou, totalne jebnuta, mimo jakoukoliv realitu. V podstate se jen kazdy dil smeju, jakou blbost a silenost si tam vymysleji a tvari se, ze to mysli vazne :D. Kazdopadne slecne Pechackove by mel nekdo rict, ze opravdu, ale opravdu neumi hrat, a uz vubec ne zpivat, a bohuzel se to casem nezlepsuje. Navic trapnejsi a hloupejsi postavu jsem nevidela ani v turecke telenovele. To fakt neni uz mozne. Kazdy dil me debilitama prekvapuji vic a vic :D. ()

Jahoda odpad!

Bohužel to nezachránila ani Veronika Freimanová, kvůli které jsem se na to začala dívat. Po pár dílech jsem to už nemohla vydržet. ()