Peklo

Na Zemi se zničehonic začnou zjevovat bytosti z jiného světa, které posílají lidi do pekla, a jedna náboženská skupina hlásá, že jde o boží spravedlnost. (Netflix)

kormoran

Přiznávám, že jsem nepochopil motivace a chování některých postav a ta fanatizace společnosti mi připadala tak nějak kostrbatá a neuvěřitelná. Přišlo mi to celé divně nelogické, nic se nevysvětlilo (možná jen mě), a je škoda, že celých šest dílů se směřuje k tomu, že bude (zřejmě) druhá série... Dvě hvězdy za atmosféru a digitální efekty. ()

Anosompozer

Pekelný démoni spravedlnosti, prídu vykonať na zem zadosťučinenie s hriešnikom po záruke, a popritom len tak mimochodom, rozdrbú pol kaviarne plnej pravdepodobne nevinných dobrých budhistov, katolikov, agnostikov atď.. Ďalej pokračujú v terore na ulici kde rozdrbávajú auta plné možno detí, žien, tehotných žien, starcov babiek atď. Podotýkam znova pravdepodobne nevinných. No a táto desivá scéna, plná chaosu a smrti, kde sú obeťami hlavne nezainteresovaní občania, má byť aktom spravedlnosti, kvôli jednému chcípakovy. Veľmi sifistikované páni tvorcovia. Tešil som sa na to, ale na takéto wtf koniny nemám čas. ()

RammsteinDE odpad!

Pokud si někdo budete myslet,že po prvním díle to bude lepší...tak nebude... Podíval jsem se na 4 díly ( už u prvního jsem si říkal,že to nebude asi OK). ()

Tomas129

Viděl jsem všechny díly. Jediné co má tento film za poslání je, že si člověk musí dává pozor na fundamentalisty. Náboženství vymývá mozky a skrývá pravdu. Jinak je to ale hrozná blbost. Jakože příběh to má, ale prostě když se nad tím celým zamyslím, tak si říkám proč bych vůbec měl něco takového vidět? Radši si shlédnu nějaký dokument, který mi něco dá, nebo film, u kterého se pobavím. Dívat se na nějaké interdimenzionální bytosti, co zbytečně novorozeněti, které je jeden den staré říkají, že za 3 dny umře a říkat mu už i jménem mi přijde jako totální zhovadilost a nesmysl. Když film neuvidíte, tak o nic nepřijdete. ()

Dalajlada

Film, který moc nenabízí po stránce akce, ale o to hlubší má myšlenku a poselství. Každý v tom vidí to, co chce. Někdo náboženský fanatismus, někdo rozdělení společnosti na očkované a neočkované, a někdo další něco úplně jiného. Podle mě je hlavní myšlenkou touha po moci a co je schopna udělat s lidmi, aby si ji udrželi. Je zde též krásně vyobrazena dnešní doba, kdy je vše ihned vysíláno do světa, o všem je ihned vědět, o cenzuře a dávkování těch správných informací k udržení poslušného stáda, a o všech těch influencerech. ()

Xazax

Tak zkoukl jsem tento seriál, chvíli s nadšením a chvíli se zklamáním. Téma a nápad super, výkony herců nebyly špatné, ale já mám vždycky u korejských seriálů a filmů problém rozlišovat kdo je kdo :-) Co mně chybělo je určitě nějaké vysvětlení co se děje a proč a kam to směřuje a stále jsem čekal, že se toho s dalším dílem dozvím víc. Bohužel nedozvěděl... Jinak trikově povedené. Určitě nelituji, že jsem těch 6 dílů vydržel a byl jsem na vážkách jestli 3 nebo 4 hvězdy udělit. Za mě ale 3 pořád dobrý. Autoři si udělali prostor pro pokračování tak budu doufat, že se do toho pustí s větší vervou. ()

JohnDark

Jiok - Hellbound, Horor, Južná Kórea 2021-, 1. séria 6 častí, H: Yoo Ah-in, Kim Hyun-joo, Park Jeong-min, Won Jin-ah, Yang Ik-joon, Kim Do-yoon, Kim Shin-rock, Ryu Kyung-Soo, Lee Re, 60% ()