Starosta mesta Kingstown - Série 2

(séria)
USA, 2023, 6 h 57 min (Minutáž: 34–53 min)

Kushina

Druhá série v duchu té první. Jen se tu trošku víc vše zamotávalo a lidi začali dělat nelogické kroky, ale na finální dopad filmu to nemělo vliv. Konec trošku otevřený, ale řekl bych, že tohle byla finální série a nemá smysl to více protahovat. Renner je skvělý herec a tohle mu sedlo. 70% ()

bonovox

Druhá sezóna Starostu je miernym sklamaním. Hlavne cítiť že hlavný tvorca Taylor Sheridan na všetko prihliadal len ako producent a tým pádom chýbajú tu citeľne jeho scenáristické a režisérske schopnosti. Malo to vplyv hlavne na niekoľko menej výrazných dejovych liniek, až moc ukvapené scény a menej razantný záver ktorý pôsobil až príliš náhodne. Za mňa max 70% ()

tuctovychlap

finále mohlo byť prepracovanejšie, mohlo sa na ňom makať od predposlednej epizódy..takto sa zdslo zbúchané pri troch pollitrákoch v saloone..ale napriek tomu som seriál aj s Jeremym žral..a pokojne by som si dal nášup v podobe tretej série..mňam.. ()

vinducha

Takže se nám Majk zase prostřílel ke zdárnému konci , a opravdu mě zajímá jestli v tom chce pan Sheridan pokračovat , protože se mi zdá , že zde už bylo vyčerpáno vše . Kdo by ještě musel v Kingstnu být zabit nebo zraněn ... ()

BIG.NINE.CF

Bohužel, velké zklamání po skvělé první sérce. Dávám hvězdu navíc, protože Sheridan a Jeremy jsou jedni z mých favoritů, jinak jsou to slabé 3. Další série už doufám nebude, protože tohle bylo utrpení a zbytečné natahování děje, který by šel odvyprávět ve 3 epizodách. FUCK! ()

Tomulka

Vyjednávací pozice starosty se dosti změnila Renner je sice výborný, ale scénář jde trošku do kopru. Všechno se začíná řešit zbraněmi a to je hodně špatně. Čekal jsem, že bude starosta více diplomat, psycholog a tvrdý vyjednávač, ale řešit vše vraždou je nuda. No škoda. Spoiler!!! To že Milo není mrtvý je smutné další serii už nekoukám stane se z toho stejný paskvil jako s Yellostone. Jen střílení a povrchnost :( ()